Skocz do zawartości

Postapokalipsa, kosmos - animacje


Gość skit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Wszystkie animacje powstały w naszym studio w tym roku, w tzw. międzyczasie i miały niski budżet.

Pracowały nad nimi dwie osoby.

Są to nasze początki w tym kierunku. Mam nadzieję że was to zaciekawi.

Edytowane przez skit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne! Nawet za bardzo nie ma się do czego przyczepić ;) Ciężkie życie malkontenta w tych czasach ;)

Bardzo mi się podoba, ale z takim showreelem to macie raczej wąskie grono odbiorców... Przynajmniej w tym kraju ;)

 

Pozdrawiam i zyczę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna było wycisnąć z tego materiału znacznie więcej montażem, kamerką i światłem.

 

Tzn? sprecyzuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe kadry.

 

no ok, ale które? w którym filmie? wszystkie są słabe? dlaczego te co są słąbe są słabe? dobrze wiedzieć na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzkieki za wszystkie opinie i zainteresowanie...

 

.. to wszystko juz było, kalka kalki.... nie można by coś z własnej głowy....:)))

 

Kurcze, nie do końca rozumiem... kalka czego? Tematyka była narzucona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzkieki za wszystkie opinie i zainteresowanie...

 

 

 

Kurcze, nie do końca rozumiem... kalka czego? Tematyka była narzucona...

 

Zgadzam się z Dziadkiem

 

Umiejętności jakieś tam macie, nie jestem w tym specjalistą ale ogólnie to wielka sztampa. Takie wojny gwiezdne są kiczowate, jeśli się czegos nie da od siebie. Hollywoodzkie produkcje bronią sie jakościa ale wy nie macie się czym obronić.

 

Można by troszkę wiecej pogłówkować nad ogólnym klimatem, reżyserią a nie tylko siedzieć i robic statki kosmiczne i zniszczone miasta.

 

Pewnie dużo się nauczyliście. Coś tam umiecie. Jako początkujący, jako taka wprawka to może być ale moglibyście coś bardziej twóreczego przemycic zrobić cos co was odróżnia od chłamu.

 

Taka moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym drażniące jest tło,zbyt statyczne i słabo zkomponowane z tym co się dzieje na pierwszym planie.Stockowy ogień nie jest strackowany przez co się przesuwa,praktycznie zero korekcji kolorów ognia.

Drugi klip to praktycznie tutek AK i ja bym raczej unikał takich zabiegów:)Fatalne kluczowanie.

Trzeci to znowu klucz,dodatkowo w momencie kiedy jest sama ręka z zegarkiem,podłoże wygląda jakby było 20km dalej.

Dźwiękowo bardzo ok.Skupiłbym się na kwestiach kluczowania i compositingu bo z tym u was cienko:)A jeśli modele i animacja to w całości wasza robota to tu należą się gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka była narzucona z góry, to są filmiki promujące gry naszej produkcji więc, musieliśmy się choć trochę wpasować w klimat.

 

W pierwszym tło wyrenderowalismy na spherze w maxie. Ogień to FumeFX a nie stockowy, miełem nadzieje że bedzie to widać :( Co do klimatu to tu mozna sie spierać. Miał być taki troche starwars wiec sie chyba udalo.

 

W drugim efekt spalania jest rzeczywiście przeróbką tutoriala AK, reszta jest nasza. Co do fatalnego kluczowania, to dysponowalismy wtedy tylko kamera low-low-end(jakies 500pln w markecie) i strasznie ciężko bylo zrobić z tym cos sensownego. Materiał był nieostry, popaskowany. Kiepskie oswietlenie screena tez nie pomogło. Wszystkie modele i animacje są nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgadzam z zarzutem o podróbce, takie rzeczy dalej mogą zachwycać nawet bez oryginalnych zabiegów, ale film jest troszkę zepsuty przez kadrowanie i montaż, w momentach walki w ogóle nie widać kto kogo atakuje, kierunki są chyba pomerdane, nie wiem, ciężko się w tym połapać, wielki chaos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, szacun ze cos takiego zrobiliscie na takim sprzecie:) przynajmniej nie pierdzicie w stolki i nie marudzicie tylko robicie cos nowego i chwala Wam za to:) pewnie ze wiele rzeczy mozna bylo zrobic lepiej, sa niedociagniecia, z ktorych sami najlepiej zdajecie sobie sprawe, ale ogolny odbior jest przyjemny.

co prawda klimat tego filmiku z zegarkiem jest jakis takis bardziej falloutowy niz bladuorsowy (chociaz w to drugie nie gralem, wiec nie wiem czy dobrze prawie), ale dla samego filmiku to jest raczej atut;)

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, szacun ze cos takiego zrobiliscie na takim sprzecie:) przynajmniej nie pierdzicie w stolki i nie marudzicie tylko robicie cos nowego i chwala Wam za to:) pewnie ze wiele rzeczy mozna bylo zrobic lepiej, sa niedociagniecia, z ktorych sami najlepiej zdajecie sobie sprawe, ale ogolny odbior jest przyjemny.

co prawda klimat tego filmiku z zegarkiem jest jakis takis bardziej falloutowy niz bladuorsowy (chociaz w to drugie nie gralem, wiec nie wiem czy dobrze prawie), ale dla samego filmiku to jest raczej atut;)

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności