Skocz do zawartości

<budynek 3D> - katedra Santa Maria del Fiore


Rekomendowane odpowiedzi

o to moje pierwsze \"dziecko\" jesli chodzi o \"zlozony\" model budynku :P Jestem w tym miejscu forum pierwszy raz i troche sie stresooooje :P Prosze o bezwzgledna prawde, walcie ile wlezie... :/

 

Model - AutoCAD 2004 Rendering - 3D Studio MAX R5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model bardzo czyściutki i przejrzyscie pokazany. Podoba mi się :) Nie stresuj się stary...

wypada coś napisać na przyszłość... nie wiem jak się czujesz w teksturowaniu, bo tu materiałów zbyt wielu nie widać i jeśli czujesz ze to nie jest Twoja mocna strona, poświęć jej troszkę czasu... to samo dotyczy swiatła...

Generalnie jest dobrze i nie masz powodów do kompleksów.. tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za komentarze. Rzeczywiscie bardzo niepewnie czuje sie w teksturowaniu - moze dlatego ze bladego pojecia o tym nie mam :P Umiem tylko UVWmappingeim sie poslugiwac, a wiem ze bez Unwrap UVW - nie zajde daleko... wlasnie nie znacie do tego jakichs fajnych tutoriali?! Z drugiej strony podszedlem do tematu w ten sposob - jak to juz stoi - to po co to fotorealistycznie dokladnie renderowac... Co do skylighta to hm... jak to to renderowalem to skylight i global lightnining byly dla mnie pojeciami metfizycznymi dostepnymi dla wyzszej inteligencji :P - w kazdym razie z teksturowniem to sie teraz postaram bo wlsnie robie model Starej synagogi na krakowskim Kaziemierzu... postaram sie pochwalic :P Dzieki bardzo za slowa otuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności