Jump to content

Filharmonia Pomorska


Tweester

Recommended Posts

Witam!

 

Trochę przerwy i czas wrócić ponownie do pracy. Obiecuje że do projektu Czarnobyla jeszcze wrócę tylko trochę w odmienionej formie, a tak naprawdę to pierwotnej jak to wszystko miało wyglądać. Za bardzo mnie te klimaty wciągają i co chwile jakieś nowe pomysły na sceny itd. Mam nadzieje że osoby które mnie tak wspierały i pomagały mi tutaj także będą, i mam nadzieje że pojawią się także nowe. Tym razem chciałem wykonać coś co istnieje naprawdę, i jest trochę prostsze niż tamto. Postaram się oddać jak najwierniej scene, jednak nie będzie to w 100% pełna rekonstrukcja - po prostu małe rzeczy mi się nie podobają i lekko je zmieniam. Na razie za wiele nie ma bo raptem 2-3 godziny pracy, ale wrzucając gdzie ludzie będą przeglądać ten temat i komentować moją prace będzie jakaś motywacja do kontynuowania =)

 

Najpierw 3 referki ogólne obiektu

 

ref4.jpg

 

ref1.jpg

 

ref3.jpg

 

A teraz cztery rendery:

 

001.jpg

 

002.jpg

 

003.jpg

 

004.jpg

Edited by Tweester
Link to comment
Share on other sites

Uważaj na proporcje, aktualnie to jesteś tak na granicy ich akceptowalności :D Zapowiada się nieźle...więc postaraj się to skończyć

 

Tweester ledwo zaczołą a ty od razu o proporcjach. Jak możesz mówić o proporcjach skoro nie ma całego obiektu. Jeśli jest polowa no to jasne że są inne proporcje.

 

Czasami mam wrażenie że niektórzy ludzie mają parcie na powiedzenie czegoś "mądrego", chociaż niezawsze to ma sens.

 

Pozdrawiam i czekam na upy

Link to comment
Share on other sites

Ja to jednak widzę, oczywiście że na tym etapie nie da się tego dokładnie ocenić dlatego mój pierwszy post zaczynał się od słów "Uważaj na proporcje". Zresztą chyba łatwiej poprawić wielkość otworów teraz niż w momencie gdy wejdzie większy detal, nie sądzisz Claude ?

Link to comment
Share on other sites

Powodzenia! 3mam kciuki.

 

P.S Claude - Lubus się nie wymądrza, pisze konstruktywnie im więcej takich uwag tym bardziej świadomość wzrasta pamiętaj że my widzimy zdjęcie również:), etap nie etap lepiej żeby od razu wiedział ''kurde goście już to widzą muszę poprawić:)".peace

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że:

- jesli renderujesz w vrayu i wstawiasz nagle materiał z mentala

- jeśli rednerujesz w mentalu i wstawiasz nagle material vrayowski:)

-może być cos z powłączaną caustyką

- masz wyłączone GI oraz FG

Jeśli nie to a rozwiążesz problem to napisz co było przyczyną bo ciekawe dziwy:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze robię próby, ale problem chyba rozwiązany. Nie wiem dlaczego, ale każdy element (nie tyczy się to kopii elementów) musi mieć inny materiał o.O , nawet jeżeli on wygląda identycznie. Ktoś wie czym może to być spowodowane?

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że brak odezwu :P Skończyłem własnie model już cały Filharmonii. Mając referki możecie dać komentarze jak to wygląda. Na razie wrzucam tylko jeden render bo mało czasu, ale z takiej perspektywy że oceniać się da ;) Pozdrawiam ;)

 

015.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy