Skocz do zawartości

Filharmonia Pomorska


Tweester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Trochę przerwy i czas wrócić ponownie do pracy. Obiecuje że do projektu Czarnobyla jeszcze wrócę tylko trochę w odmienionej formie, a tak naprawdę to pierwotnej jak to wszystko miało wyglądać. Za bardzo mnie te klimaty wciągają i co chwile jakieś nowe pomysły na sceny itd. Mam nadzieje że osoby które mnie tak wspierały i pomagały mi tutaj także będą, i mam nadzieje że pojawią się także nowe. Tym razem chciałem wykonać coś co istnieje naprawdę, i jest trochę prostsze niż tamto. Postaram się oddać jak najwierniej scene, jednak nie będzie to w 100% pełna rekonstrukcja - po prostu małe rzeczy mi się nie podobają i lekko je zmieniam. Na razie za wiele nie ma bo raptem 2-3 godziny pracy, ale wrzucając gdzie ludzie będą przeglądać ten temat i komentować moją prace będzie jakaś motywacja do kontynuowania =)

 

Najpierw 3 referki ogólne obiektu

 

ref4.jpg

 

ref1.jpg

 

ref3.jpg

 

A teraz cztery rendery:

 

001.jpg

 

002.jpg

 

003.jpg

 

004.jpg

Edytowane przez Tweester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uważaj na proporcje, aktualnie to jesteś tak na granicy ich akceptowalności :D Zapowiada się nieźle...więc postaraj się to skończyć

 

Tweester ledwo zaczołą a ty od razu o proporcjach. Jak możesz mówić o proporcjach skoro nie ma całego obiektu. Jeśli jest polowa no to jasne że są inne proporcje.

 

Czasami mam wrażenie że niektórzy ludzie mają parcie na powiedzenie czegoś "mądrego", chociaż niezawsze to ma sens.

 

Pozdrawiam i czekam na upy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak widzę, oczywiście że na tym etapie nie da się tego dokładnie ocenić dlatego mój pierwszy post zaczynał się od słów "Uważaj na proporcje". Zresztą chyba łatwiej poprawić wielkość otworów teraz niż w momencie gdy wejdzie większy detal, nie sądzisz Claude ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia! 3mam kciuki.

 

P.S Claude - Lubus się nie wymądrza, pisze konstruktywnie im więcej takich uwag tym bardziej świadomość wzrasta pamiętaj że my widzimy zdjęcie również:), etap nie etap lepiej żeby od razu wiedział ''kurde goście już to widzą muszę poprawić:)".peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że:

- jesli renderujesz w vrayu i wstawiasz nagle materiał z mentala

- jeśli rednerujesz w mentalu i wstawiasz nagle material vrayowski:)

-może być cos z powłączaną caustyką

- masz wyłączone GI oraz FG

Jeśli nie to a rozwiążesz problem to napisz co było przyczyną bo ciekawe dziwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że brak odezwu :P Skończyłem własnie model już cały Filharmonii. Mając referki możecie dać komentarze jak to wygląda. Na razie wrzucam tylko jeden render bo mało czasu, ale z takiej perspektywy że oceniać się da ;) Pozdrawiam ;)

 

015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności