Skocz do zawartości

Pare pytań.


Jager123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od paru lat pracuje w program AE cs3 i teraz do moich filmów chciałbym wstawić elęty animacji 3d i na początek mam parę pytań.

 

Czy można kupić gdzieś taniej 3d max niż u producenta za około 10 tysięcy złotych.

 

 

Oprucz FFQ na stronie czy znajdę gdzieś trening do programu. Nie chodzi mi o poradniki lecz o ABC programu dla początkujących. Aby zapoznać się z podstawowymi narzędziami i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobry na szkicowe modele, wielu ludziom się podoba bo jest prosty - niestety aż za bardzo, dlatego niezbyt miło wspominam pracę w Sketchupie;)

 

@Dunuś: Rzeczywiście Inkscape jest dobrym odpowiednikiem ale mam wrażenie, że tylko jeśli ktoś pracuje na Linuksie. Ja sporadycznie używałem na Windowsie i niestety jedyny dostępny build okazał się baaardzo niestabilny (a na Windowsie własnego się nie skompiluje, zresztą trzebaby jeszcze umieć;) ). Próbowałem na nim składać planszę do projektu dyplomowego i niestety po jednym dniu poległem - co chwila się wysypywał, a jeszcze nawet nie wstawiłem 1/3 elementów. Mimo wszystko mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijał i kiedyś osiągnie taki poziom jak Blender względem 3dsmax:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności