Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Plymouth Hemi Cuda 70r


Cent

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać model samochodu Plymouth Hemi Cuda z roku 70 (mój ulubiony muscle car)

Modelowane w Blenderze 2.49b oraz czasami 2.53 dla przyzwyczajenia się do nowego ułożenia okien. Model powstawał około 7dni wraz ze wszystkim. do Renderowania wykorzystałem Yafaray.

11111111111111111111111p.png

Pozdrawiam. myślałem że już pokazywałem tu tą pracę. ale jednak nie. :)

Edytowane przez Cent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Render od tyłu. Gorzej wygląd niż ten z przody ale tutaj się nie starałem tak bardzo.

61731811.th.png

Oraz siatka. ogólnie może być ale są miejsca gdzie można by poprawić.

zrzutekranum.png

Co do ustawień: Pathtracing na standardowych ustawiania oraz 10sampli AA gauss wersja to 1.2Beta. renderowało około 2-3 godzin. pierwszy render został wykonany dawno i mogę się mylić. :)

Pozdrawiam oraz dziękuje za komentarze.

Edytowane przez Cent
takie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setting Yafaray

zrzutekranuqa.th.png

Co do światła to 2 lampy 2 Meshlight oraz odpowiednie ustawienia World. W sumie nic specjalnego.

Co do ustawień to nie mam pewności czy to są ustawienia testowe czy finalne ale raczej finalne (już zapomniałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Beta. tylko że pod Linux 64. Pod Windowsem korzystam z tej wersji działa mi na 64 oraz 32 więc powinna działać poprawnie i Tobie. Jeżeli jednak nie działa można próbować samodzielnej kompilacji z tych plików ale to jeżeli posiada się chociaż śladowe ilości doświadczenia z kompilacją pod Windowsem. Lub po prostu czekać aż ktoś pomyśli o udostępnieniu skompilowanego już pliku exe pod Windows 64.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności