Skocz do zawartości

Scena 3D: Farnsworth House


Zajcev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, popełniłem ostatnio coś takiego w bardzo ekspresowym tempie - stąd duże różnice między renderem a rzeczywistością. Nie mniej jednak efekt mnie całkiem zadowolił, więc chciałem się podzielić tym z Wami i usłyszeć konstruktuwną krytykę. Soft to, jak nietrudno zgadnąć, 3ds i Vray.

Pozdrawiam

 

farnsworth2.jpg

farnsworth1.jpg

farnsworth3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na którym drzewie rosły te opadłe liście i dlaczego te na drzewach mają tak mocną nienaturalną przeźroczystość? Materiały średnie jak dla mnie.

Światło wyszło ok ale mogłeś dać lepsze parametry niż tak na chybcika wrzucać testowe rendery.

 

PS. Popieram opinię Georgasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podobają tylko te cienie przy dachu na pierwszym renderze, wygladają jak jakiś błąd. reszta to całkiem pozytywnie, ale dziwny domek, ani kibelka, ani jakiejś kuchni? do tego wszystkie ściany oszklone, 0 prywatności :P ja bym nie chciał mieć takiego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, następnym razem postaram się, żeby było lepiej. Ustawienia faktycznie nie są najwyższe. Materiał tych liści na bliższych drzewach rzeczywiście to nieporozumienie, powinno być vray2sidedmtl, będzie następnym razem. Jak znajdę chwilkę to poporawiam to i tamto i wrzucę jeszcze poprawione rendery na wyższych ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności