Napisano 26 Sierpień 201014 l Witam, popełniłem ostatnio coś takiego w bardzo ekspresowym tempie - stąd duże różnice między renderem a rzeczywistością. Nie mniej jednak efekt mnie całkiem zadowolił, więc chciałem się podzielić tym z Wami i usłyszeć konstruktuwną krytykę. Soft to, jak nietrudno zgadnąć, 3ds i Vray. Pozdrawiam
Napisano 26 Sierpień 201014 l drzewo wymiata - choć troszke nienaturalne te liscie. ogólny odbiór pozytywny
Napisano 26 Sierpień 201014 l Autor Ok, żeby nie było, modele roślin nie są moje, są z Evermotion, nie mniej jednak materiały już moje. Poza drzewami, reszta moja.
Napisano 26 Sierpień 201014 l Na którym drzewie rosły te opadłe liście i dlaczego te na drzewach mają tak mocną nienaturalną przeźroczystość? Materiały średnie jak dla mnie. Światło wyszło ok ale mogłeś dać lepsze parametry niż tak na chybcika wrzucać testowe rendery. PS. Popieram opinię Georgasa
Napisano 26 Sierpień 201014 l nie rób tego więcej :( :D ... rób, rób tylko imho olej drzewa i popracuj nad proporcjami
Napisano 27 Sierpień 201014 l mi się nie podobają tylko te cienie przy dachu na pierwszym renderze, wygladają jak jakiś błąd. reszta to całkiem pozytywnie, ale dziwny domek, ani kibelka, ani jakiejś kuchni? do tego wszystkie ściany oszklone, 0 prywatności :P ja bym nie chciał mieć takiego ^^
Napisano 27 Sierpień 201014 l Autor Dzięki za komentarze, następnym razem postaram się, żeby było lepiej. Ustawienia faktycznie nie są najwyższe. Materiał tych liści na bliższych drzewach rzeczywiście to nieporozumienie, powinno być vray2sidedmtl, będzie następnym razem. Jak znajdę chwilkę to poporawiam to i tamto i wrzucę jeszcze poprawione rendery na wyższych ustawieniach.
Napisano 27 Sierpień 201014 l Panie, widać, że photoshopa brakuje w skrzyneczce z narzędziami :) bo co jak co, ale kontrast się sam prosi, żeby go podbić, nie mówiąc o reszcie.