Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Daewoo Matiz 1


cardil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cardil - przeczytaj regulamin. poza tym że jest denerwujący, to nie powinno go być w ogóle. A matiz wygląda jakby walnął \"dzwon\" w ściane. Powinien miec lekko wyciągnięty przód, a nie płaski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie ciesze ze w koncu ktos podchodzi do normalnych samochodow, matiz, stare renault, przeciez nie trzeba robic supersamochodow niewiadomo jak stunowanych

 

wykadruj te rendery bo malo widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz normalnym samochodem? Chyba nie - kiedyś widziałem na stacji BP przed wjazdem do automyjni taką tabliczkę:

Posiadacze samochodów marki Daewo Matiz korzystajaz myjni na własną odpowiedzialność.

:)

Ale już koniec OT:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo: tzn. czemu? facet co obsluguje myjnie mial 5 wypadkow matizem i mu zostalo czy taka bryla ze myjki chacza?!?!?!

 

codzi mi o normalne uzytkowe samochody niz jakies superferrari, porche RUF turbo czy inne enesiksy... rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale co jest fajnego w modelowaniu czegos co totalnie nie wzbudza zadnych pozytywnych uczuc, na mnie matiz (ten prawdziwy) nie robi zadnego wrazenia, ale to nie ja go modeluje :) a co do modelu, to chyba za oble krawedzie, i zbyt prosty przod, to jeszcze za malo zeby cos powiedziec wiecej

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest stracone.

Przejrzyj katalok w maxie > Autobeck .... Tam masz ostatnie 3 kopie zapasowe... A tak ogólnie to nie zapisuj plików przez save... ale przez save copy.....

 

Model zapowiada się obiecująco.

 

edit: Pisałem posta w tym samym czasie co Ty ;)...

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odzyskiwana plikow

-jak cos zapisujesz w scenie to nigdy niewylaczaj kompa pstrykiem (tzn odrazu z gniaztka czy tam powerem...) bo niewiem czemu se niezapisuje

poczekaj az sie wszystko zapisze i ustawienia windy itp....to chyba jedyny sposob...

ja jak mi sie niechcialo to zapisywalem na dwa pliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. dach jest do poprawki tak samo drzwi. wszystko to wina malych i niewyraznych blueprintow. pozatym nie mam blueprinta z gory i musze robic na oko. model nie bedzie za szczegolowy bo jest do bry GTA: Vice City. na screenach jest z ms x2. do gry bedzie bez ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności