Skocz do zawartości

Hydepark 2D


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

...

Co za krytyka... nie kazdy umie rysowac myszo...

Nie oburzajcie sie tak niekture pracki rysowane tabletami, są nieraz duzo gorsze niz te moje wypociny...

Żadna z prezentowanych nie zajeła mi nawet 45min, no dobra jak wam się tak nie podoba to się troszke wysile... przeciez to fun art...

Dla mnie to troszke z deka przesada. (z tą swinio i kurczakiem to byl taki zart...:)) , tamta glowa pare stron wczesniej to pierwsze włączenie photoshopa,vampirek jedynie nie jest taki zly jak na 0,30h pracy... A z tej masakry miała byc super szegulowa pracka ale wyszedł shit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

teraz taka masakra...PHOTOSHOP7.0+mysz) :)

 

Nie uwazasz,ze przesadziles dajac taka pracke ? :/ Bo jak dla mnie, to ani smieszne, ani "art" :P

 

No ,a tak przy okazji : Czy masz dyslekcje ? Pytam sie, poniewaz 15 latek nie powinien juz popelniac bledow typu "ktury" ( i to wcale nie literowka :/ wiecej takich "smaczkow" w Twoim postach ). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziż.... przestańcie się obrzucać ogórkami. to jest żałosne. co kogo obchodzi ile masz lat, co kogo obchodzi że włączyłeś po raz pierwszy ps'a, liczy się praca i tylko praca. z drugiej strony jeśli ktoś zamieszcza pracę, to przydałoby się ją komentować jako taką, a nie konieczność jej zamieszczania i wszelkie dyskusje nie mają większego sensu. Po prostu bądźcie dla siebie ludźmi, nie katujcie nas dennymi pracami i komentarzami dennych prac. proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mowie,ze nie mamy tu zamieszczac slabych prac ( sam tak robie ) , ale przynajmniej niech zamieszczaja tu furomowicze prace, ktore cos soba reprezentuja :/ Kilka machniec w PS to za malo wedlug mnie :P

 

Hehe :] no nic :P pomaluje tego kolesia rano i poprawie kreske :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3rdtrek, daj se luzu, dzieki salvator (jesden z moich guru...:)) 3rdtrek jak smiesz tak mnie krytykowac! na wątku georgasa (pierwsza praca costam...) nikt mu nienawzucal...moze za wyjątkiem mnie...:P

co do tej dysleksji,wez poprawke na to ze niekture moje posty były pisane ok.12-1,2 w nocy, jestem juz troszkę "naćpany" o tej porze...

Ten twuj "cybrog" tesz nie jest powalający :):):) -no coments

 

Jedrush twoja pracka jest fajna i estetyczna.-O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press F13.

 

 

cholera.... dalem sie nabrac :P

 

 

 

Dark Hunter. Radzilbym Ci najpierw jak najlepiej obcykac PS'a i nauczyc sie choc troche rysowac mysza. Tablet to nie jest nie wiadomo jakie urzadzenie, ktoro pozwoli Ci na rysowanie mega artow. Ja na tablet czekalem rok. Za ten czas poznawalaem fotoszopa i uczylem sie rysowac mysza. I oplacilo sie. Teraz fotoszop nie stanowi dla mnie jakiegos strasznego problemu, a i myszka rysuje calkiem niezle (jak na mozliwosci moje i myszy ofkoz).

 

Nie wyobrazaj sobie nie wiadomo czego i nie przejedz sie na swoich oczekiwaniach co do tabletu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Paź :) lub rycerzyk :) (fajne tło)

 

a co do gregorasa bo cwicz cwicz i cwicz bo :( bedziesz chleb ze smalcem jadł jak bedziesz chciał to sprzedac :D ale dłoń to super wyszła troche dziwne kolory i brak hightlights & shadows.

 

=== ja mam pomysł tylko musze wiecej rysowac :D === to sie moze okaze niedługo

 

 

 

TPSA DISCONNECTING PEOPLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarownicy to fajnie wyszła wbrew pozorom...:)

jak na taki speed to dobrze.

kurde musze kupic tablet i skaner !!! bo sie pocwiartuje !

mam cały stos takich bazgrolow w chacie (jak czarownica np.)(napewno 100x lepsze odjedi..:)> mogłbym zamicic doszczętnie cały wątek.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkHunter - jak mozna przez 2 kb zmniejszyc drastycznie jakosc? Tlumaczenie,ze pracka wyglada beznadziejnie, z powodu obnizenia jakosci jest smieszne :/

Wystarczylo zmniejszyc obrazek o te kilka px, albo uzyc opcji w photoshopie : save for web :/

 

Robie design do stronki o prince of persia( nie zamieszcze go w necie, robie dla wlasnej satysfakcji i zeby wprawy nabrac :] )

Stworzylem w tym celu amulecik(photoshop) - do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Hunter ile czasu spedzasz nad swoimi pracami ???

Zróbcie cos spoko z mniejwiecej proporcjami ludzi ;)

jesli ktos chce moge podesłac ksiazke z proporcjami jesli niema.

 

Bo ktos tam kiedys powiedzał ze olipne jest :|

zamiast isc do przodu to sie cofamy lub stoimy.

 

Ja widze po sobie ze ide małymi kroczkami ale ide.

Czasami srogia ocena daje kopa i mobilizuje wiec COME ON.

 

 

Serdenidze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie :/ Zauwaz,ze z kazda praca powinnismy sie lekko posuwac do przodu, a nie cofac :/ Jesli chcesz na sile kupowac tablet graficzny, to pamietaj , ze jakos wielu uzytkownikow tworzy tylko i wylacznie myszka, a jednak maluja niezwykle dziela. Sam narazie tworze slabe prace, ale jak juz wspomnialem - poswiecam im troche czasu i czegos sie zawsze ucze.

Jest wiele tutkow i ksiazek na temat rysowania, sam zaczynam dopiero sie uczyc - na forum podawali m.in link do ksiazki o rysowaniu komiksow.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie szlak trafia jak dark hunter pisze dwa posty jeden pod drugim, jeszcze bardziej mnie trafia że robi to od dawna i nikt mu w tym narazie nie przeszkodził :/

ludzie, ten wątek eksperymentalny, jeśli robicie coś nowego, w nowej technice, w nowym programie, nowy pomysł, może próba perspektywy ble ble to wrzucajcie tutaj, ale olaboga, nie róbcie z tego zakazanego wątku dla przedszoklaków. Bez urazy dark hunter, ale mógłbyś się powstrzymać z zamieszczaniem tych "prac" bo to nie ma najmniejszego sensu. produkujesz tandete masowo i nie ma najmniejszego progresu z twojej strony :/ jak na mój gust, to zamiast kupować tablet przerzuć się na inną branżę rozrywki ... każdy ma jakiś ukryty talent - np. może ładnie śpiewasz i o tym nie wiesz :>

weźcie na wstrzymanie i zamieszczajcie prace zgodne z temat wątku, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesje Savator good job U done :D

nareszcie ktos odwazny ja moze zeskanuje kikla poich prac z zerówki i 1 kl i porównamy :D kot lepiej :)

 

 

Co do ksiazek to te linki co kolega wyzej podał to one niechodza jakos ale jesli ktos chce to moge podesłac komus :) narazie mam 2 spoko sa ....

 

Smakołyk dnia : LORD OF THE RINGS MUSIC downloaded by kazaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności