Skocz do zawartości

Wiz: biura


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mi się wydaje że parkiety za płasko wyszły :)

 

Nie ma racji. To jest wizka - ma być czysto i spokojnie.

 

bardzo czysto i katalogowo ładnie. nie pasuje mi tylko tex paneli, z tymi ciapkami nie pasuje do tej czystości i odciąga wzrok

 

Ma racje. Można by przepuścić tę teksturę przez jakiś program rastrowy.

 

Bardzo fajnie wyszło,jedyne co to smooth grupy na krzesłach Ci się posypały :P

 

salut.

 

Kurde. Też to zobaczyłem i chciałem rzucić niczym mięsem by zabłysnąć, a tu klops.

 

 

Ładne te wizki. Nawet mógłbym w takim biurze popracować pod warunkiem, że siedziałbym plecami do ściany. Brakuje modelki. Ładna noga wszystko zdobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne rendery Evert!.

 

pierwszy podoba mi się najbardziej (dużo się dzieje, ale meble przy tym dalej wyraźnie się wybijają na 1 plan - co nie jest łatwe do uchwycenia).

 

Jedna rzecz do której bym się przyczepił (co i tak nie wnosi nic do ogólnego bardzo dobrego odbioru wizualizacji) to coś dziwnego dzieje się ze swiatłem nad tymi wąskimi oknami - na obrazkach 2 i 5 - wydaje się że światło wyłazi z pod futryny).

 

Wariacja kolorystyczna z monochromem nie potrzebna - ta kolorowa wersja wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło fajnie, jedyne co się rzuca w oczy to przy drugim biurze dziwnie nie pasuje mi światło na suficie. A no i jeszcze klamka, może to kwestia gustu, ale jest straszna, gdyby była kobietą rzekłbym, że nie w moim typie :P A blędu ze smoothem jakoś samodzielnie nie zauważyłem :P

Ogólnie spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze.

 

Dunuś- nie rozumiem Twojego komentarza. Co znaczy że płasko? Chodzi o to że nie dałem mapki bump do materiału?

 

Plasti - tak, On, Raya i Uwu.

 

Xiz0r - Też o tym myślałem, ale zostawiłem. Zrobienie i zakończenie zlecenia jednego pomieszczenia to 2 dni wraz z uwagami od klienta, wiec takie rzeczy jak krzesła dawałem z strony producenta.

 

indian- sciągnij sobie te krzesła i zobacz jaka jest siatka.

 

dac77 - Zgadzam się, nie pomyślałem o dodaniu ludzika w 2d.

 

Loki- to lampy tak mocno świeca ;)

 

predator747 - spoko

 

Jeszcze raz dziękuje za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności