Skocz do zawartości

Pavloksiezyc


pavloksiezyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozbądź się tej czerni ze swoich prac. Jest na to dobry sposób. Określ na początku najciemniejszy mozliwy kolor i wylej go na biały blank. Maluj na tym i działaj tylko rozjaśnieniami. Podszkol się najpierw w B&W. Wyeliminuje to ten problem. No i niepotrzebnie olałeś tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbądź się tej czerni ze swoich prac. Jest na to dobry sposób. Określ na początku najciemniejszy mozliwy kolor i wylej go na biały blank. Maluj na tym i działaj tylko rozjaśnieniami. Podszkol się najpierw w B&W. Wyeliminuje to ten problem. No i niepotrzebnie olałeś tło.

 

Nic nie olane o nie nie:) to ćwiczenia, od B&W (walczę z walorem zawsze i wszędzie) zaczynam pracę zawsze a potem nakładam kolor. Ogólnie czystej czerni czerni mało jest w pracy (natężenie ciemniejszych kolorów [czerni] może jest spowodowane że malowałem przy sztucznym świetle i słabo oświetlonym pomieszczeniu. Tła jedynie nie pociągnąłem kolorem wczoraj bo spać kiedyś trzeba:P ale dziś prawdopodobnie kolejne podejście do tematu. Staram się robić ćwiczenia bardziej ogólnie czyli żeby nie zapominać o perspektywie itd. wszystko z głową, wolniej ale porządnie. Wszak dzięki za podpowiedź taka krytyka zawsze jest mile widziana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło znowu psuje efekt! :P co tak napaćkałeś.. :P

Skoro morda królika ma być jego mocną stroną to ją wyeksponuj jakoś, np dając znacznie jaśniejsze tło.

 

szybki over, nie starałam sie bo wiem że sam zrobisz to lepiej, tak chciałam tylko pokazać ogólnie o co mi chodzi. może zmienił sie klimat, ale gdyby tam walnąć jakieś tekstury etc to nie byłoby tak pusto, a głowa królika przyciągałaby większą uwagę. tak czy siak sam design postaci bardzo mi sie podoba i cokolwiek z tym zrobisz i tak bedzie fajna praca :D

 

M02Ry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło znowu psuje efekt! :P co tak napaćkałeś.. :P

Skoro morda królika ma być jego mocną stroną to ją wyeksponuj jakoś, np dając znacznie jaśniejsze tło.

 

szybki over, nie starałam sie bo wiem że sam zrobisz to lepiej, tak chciałam tylko pokazać ogólnie o co mi chodzi. może zmienił sie klimat, ale gdyby tam walnąć jakieś tekstury etc to nie byłoby tak pusto, a głowa królika przyciągałaby większą uwagę. tak czy siak sam design postaci bardzo mi sie podoba i cokolwiek z tym zrobisz i tak bedzie fajna praca :D

 

Danke, Danke Telthona:) wiem wiem tło jak zwykle;P ale to dopiero podmalówka pod (miał być) tunel z liści lub coś a la wyjście z nory:) na razie tego nie ruszam, stwierdziłem, że skupię się póki co na króliku:) choć ostatnio myślałem czy nie zrobić tła jakie np jest w angry birds, coś w tym stylu, bardziej kreskówkowe:) Z drugiej str bardziej chylę się żeby ilustracja miała swój klimat, jeśli nawet straci na czymś. dziubam powoli i w wolnej chwili go więc VIPy powoli wrzucam:) Dzięki za over, parę rzeczy mi rozjaśnił czego nie ująłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności