Skocz do zawartości

biedny piesek;)


Bany1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wraz z kolegą postanowiliśmy zrobić wspólną scenę.Tylko ze oboje nie mamy zbyt dużego doświadczenia wiec postanowiłem już na tak wczesnym etapie założyć wątek.Główny pomysł pracki jest taki że na małym rowerku będzie jechał dzieciak z nadwagą a ciągnąć będzie go mały piesek przywiązany sznurkiem do roweru.Na bieżąco będziemy tu wrzucać to co zrobiliśmy.Uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robisz z czegoś ten rowerek czy z głowy? bo troszkę nie podchodzi przednie koło z oponą i ze szprychami a tylne dwa plastiki jak w rowerku dla dwu latka :), to taki błąd stylistyczny, że nie pasuję do siebie. a po za tym siedzonko jakieś takie kanciaste. Podoba mi się pomysł życzę powodzenia :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek robię z głowy bo niestety wujek google nie odnalazł w 100% tego co chciałem.Tylne koła będą metalowe i mam nadzieje ze teksturką ładnie to podkreślę i jakoś się wybronią.Przednie koło no hmm mi się osobiście podoba może i masz racje jak bym je zmienił to by trochę lepiej wyglądało no nie wiem sam;/ na razie wrzucę na warsztat fotelik.

Jedidan12, twój rysunek jest dosyć trafny ;) może elementy będą troszkę inne ale ogólny klimacik zachowany

a tak po za tym dzięki wielkie za uwagi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczynacie się posuwać do przodu :)

Co do kosza to skoro będzie on częścią scenki to na pewno jest sens go zagęszczać? Jakiś dof, teksturki i nie będzie tego widać. fajny maluch ale jakiś zmutowany :P

 

K.W., Daniel.

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmieniłem mu kształt w zbrushu.Nie wiem czy ogólny kształt tak zostawić.Pierwszy plan był żeby zrobić z niego takiego totalnego grubasa ale teraz się zastanawiam czy nie lepiej zrobić o bardziej normalnych kształtach ale żeby było widać że to taka mała wredota co się znęca nad zwierzętami.No nic będę musiał to jeszcze skonsultować z kolegą.

39944620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się rzuca w oczka, próg w drzwiach wejściowych jest wg. mnie za wysoki, ludzie potykaliby się o niego na pewno, jakieś 2cm wysokości wystarczą, słupy na ganku powinny, a śmiem twierdzić nawet, że muszą być przedłużone i wkopane w grunt gdzie będą miały fundament. Mógłbyś zrobić jakiś nasyp, na którym leżałaby ta płyta i wtedy nie byłoby widać tych słupów poniżej. Przy lukarnach powinny być również rynny i zapomniałeś wymodelować rur spustowych do tych rynien. Brakuje komina jakiegoś od kotła oraz wentylacji. Co do estetycznych aspektów to raczej się nie wypowiadam, ale jakoś rażą mnie te lukarny na dachu, może jakaś jedna większa byłaby ładniejsza plus jakieś okna dachowe i może jakieś większe okienka na dole bez tylu poprzeczek i klamki w drzwiach brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności