Skocz do zawartości

Modele samochodów - skad wziąść


eldou

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić ten temat, więc z góry przepraszam jeśli to zły dział

 

poszukuję modeli samochodów, a dokładniej pojazdów marki Aston Martin, jednak większość z pośród znalezionych jest dostępna wyłącznie za opłatą i to zazwyczaj w okolicach 100$

 

robie projekt salonu Astona na uczelnie i nie mam zamiaru płacić takich sum za modele, jednak potrzebuje ich, żeby końcowe wizualki wyglądały realistycznie i efektownie ( czego nie da się osiągnąć wstawiając zastepcze archicadowskie modele)

 

tak więc jeśli ktoś miałby w swoim posiadaniu takowe modele bądź wiedział skąd można je pobrać to będę wdzięczny za pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja powiem tak. Zaje....e i BRAWO dla pana. Pisać na forum grafików w dużej mierze profesjonalistów: " poszukuję modeli samochodów, a dokładniej pojazdów marki Aston Martin ... nie mam zamiaru płacić takich sum za modele, jednak potrzebuje ich..." BRAWO. Najbardziej mnie trafia część, w której piszez, że nie masz zamiaru za nie płacić, a jeszcze przy tym masz czelność stawiać wymagania jakościowe. KREW MNIE ZALAŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności