Skocz do zawartości

Mercedes SLS AMG


przemek02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Już od dawna nic nie wrzucałem na forum, więc czas zasięgnąć waszej opinii. Tematem mojej pracy jest piękny Mercedes SLS AMG. Poniżej prezentuję to co już udało mi się wymodelować. Wszelkie opinie , uwagi i konstruktywna krytyka bardzo mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

gullwing25.jpg

 

 

 

gullwing26.jpg

 

 

 

gullwing27.jpg

 

 

 

gullwing28.jpg

 

 

 

gullwing29.jpg

 

 

 

 

gullwing30.jpg

 

 

 

gullwing31.jpg

 

 

 

gullwing32.jpg

 

 

 

siatkafront.jpg

 

 

 

siatkarear.jpg

 

 

 

siatkaside.jpg

 

 

 

 

siatkatop.jpg

Edytowane przez przemek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe defaultowy mentalowy lakier... nie przepadam za nim bo wygląda dość kiczowato. moim zdamien dużo fajniejsze rzeczy mozna osiagnac z arch&design.

model fajny nie moge sie do niczego przyczepić ;) oby tak dalej, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo SLS:) naprawdę fajny model wybrałeś, nie miałem okazji się jeszzce dogłębniej przyjrzeć ale na pierwszy rzut oka rzucają się w oczy cienkie rowki, zbyt ostre krawędzie grilla, rowek łączący krawędzie maski ze światłami powinien iść bardziej do góry, co do tyłu też jest troche niezgodności, jeżeli będziesz chciał wypiszę później i to:

missh.jpg

 

Powodzenia i będe tu czesto zaglądał:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Modelowanie zajęło mi jakieś dwa tygodnie pracy w wolnych chwilach. Co do lakieru to faktycznie defaultowy mentalowy lakier, chodzi mi o pokazanie kształtu blach, i załamań światła, a myślę że ten lakier do tego w zupełności wystarczy. Co do siatki bez smootha to trochę problem, gdyż model wykonywany jest techniką " modelowanie-smooth-modelowanie-smooth-modelowanie..." dlatego siatka na tym poziomie jest dosyć gęsta. Postaram się znaleźć coś z przed ostatniego smootha. Co do krytyki i wytykania błędów, to jest to jak najbardziej miło widziane, w końcu poto jest WIP.

 

Pozdrawiam

 

siatkaf.jpg

 

 

 

siatkari.jpg

 

 

 

 

siatkat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za rady. Zapisuje zmiany co jakiś czas w nowym pliku, dzięki czemu w razie konieczności poprawiania błędów można zaimportować model z poprzedniego pliku. Prace idą dość powoli, ale do przodu. Poniżej przedstawiam kilka renderów. Jak zwykle krytyka i rady mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

gullwing66.jpg

 

 

 

 

 

gullwing67.jpg

 

 

 

 

 

gullwing65.jpg

 

 

 

 

gullwing68.jpg

 

 

 

 

 

gullwing69.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany pięknie.

Jedna rzecz, z wielkością tarcz to chyba kolega przesadził, nie wiem czy zmieszczą się zaciski.

Czy wokół szyb nie ma żadnych uszczelek? Nawet na przedniej?

A czy lusterko jakieś takie nie za duże względem całego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wrzucam parę nowych renderów żebyście nie pomyśleli że zrezygnowałem. Macie absolutną racje, strasznie ciężko się poprawia model i zajmuje to mnóstwo czasu. Co gorsza wymaga to sporo pracy a postępy są raczej niewidoczne. Na tym etapie uznaję nadwozie za "prawie" wymodelowane i zamierzam zabrać się za wnętrze.

 

Pozdrawiam

 

gullwing100.jpg

 

 

 

 

gullwing101.jpg

 

 

 

 

gullwing102.jpg

 

 

 

 

 

gullwing103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model - kolejny taki sam mercedes na forum aż zacząłem szukać po sieci info o tutorialu z tym modelem.Pamiętam że kiedyś pojawiał się tu dość regularnie ford mustang z 65 roku co zbiegało się w czasie z wydaniem tutoriala od Everów.Czy do tego modelu meśka też jest tutek? Model prezentuje wysoki poziom jeżeli ten poziom zostanie utrzymany przy modelowaniu wnętrza to już teraz składam gratulacje.

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności