Skocz do zawartości

Dropbox. Zsynchronizowany folder


tpiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Znalazłem w sieci ciekawy program, który pozwala na udostępnianie foldera. Przydatne gdy ma się dwa lub więcej komputerów. Ciekawe, że można też dostać się do tego miejsca z poziomu przeglądarki.

Poj. 2gb. Jeśli się ktoś zarejestruje z tego linku dostanie +250mb i ja też.

 

http://www.dropbox.com/referrals/NTE0NTM3MzA3OQ

 

Pozdrawiam,

tpiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajny program którego używam już od ponad 2/3 miesięcy - polecam :)

True, true bardzo fajny. Używam od ok. roku do synchronizacji kompa i lapka. Dzięki linkom symbolicznym pod Linuxem można mieć np. zawsze te same, aktualne bookmarki w przeglądarce czy plik dziennika rozmów w komunikatorze. Do tego dostępna jest historia wersji każdego pliku i można odzyskać nadpisane dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dropbox.com/referrals/NTE1MDY3MTQ2OQ

 

Macie okazje podlizać się moderatorowi i dać mu dodatkowe (działa obustronnie) 250mb ;)

 

Bardzo fajny programik , również polecam. Pamiętajcie tylko o szyfrowaniu ważniejszych plików. Tutaj pliki mogą być łatwym celem, a na pewno łatwiejszym niż pliki na dysku fizycznym .

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy tylko czekałem i to było kwestią czasu, aż taki wątek powstanie i ktoś będzie chciał sobie podładować konto Dropbox'a do tych 10gb (żebym nie został źle zrozumiany, nie ma w tym nic złego).

 

Używam go już dłuuugoo.

 

Faktycznie Dropbox to świetna rzecz, jeśli pracujecie w grupie, potrzebujecie przesłać duży plik komuś - nic prostszego - żadnych FTPów - wgrywacie plik do katalogu PUBLIC i przesyłacie link. Na pewno Wam sie przyda jak coś większego klientowi musicie wysłać. Nie potrzeba FTP, serwera WWW do tego.

 

Ale tak jak napisałem, do prac grupowej przy przeróżnych projektach jest wprost idealny.

 

Jakby co też mam link: http://www.dropbox.com/referrals/NTY4Mzg3Nzk5 :)

 

Jeśli macie kilka przenośnym komputerów, różne systemy - też świetna rzecz bo działa to fajnie na Linuxie, Macu i Win. Wszystkie przetestowałem.

 

Żeby się przekonać trzeba trochę poużywać, ale naprawdę świetna rzecz. No i oczywiście dostęp do danych na dropboxie z telefonu też niezła sprawa.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. "Ładowanie" pojemoności jest ograniczone. Jak ktoś będzie miała max'a niech usunie link z postu. Może wszyscy skorzystają :)

 

Chociaż i tak chyba dużo osób to ma już konto na DB.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do polecających dropa - używam od jakiegoś roku i wersja free dawno przestała wystarczać ;] Przy okazji - działa też na androidzie i chyba od dwóch tygodni mam go na BB. Nie wiem czy na androidzie sam daje sygnał, że jakieś operacje w katalogach zostały przeprowadzone, na BB niestety nie (współdzielę katalogi z pięcioma osobami i przydałoby się jakieś powiadomienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności