Skocz do zawartości

Finished 2D: ZubrOFFka 2010


slukas

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze wypociny:

 

max_2grafy.jpg

 

 

Grafika pod plakat i na dyplomy białostockiego festiwalu ZubrOFFka.

 

2-5 grudnia 2010

 

pozdrawiam i zapraszam.

 

 

EDIT:----------------------------------------------------------------------

 

- po trzech dniach chłopaki od organizacji festiwalu jednak doszli do wniosku, że plakat im się nie podoba ze względu na taśmę filmową, która jest oklepanym motywem i zrobili swój:

 

link: http://www.slukaszuk.pl/wips/plakat_gotowy-2010.jpg

 

...nie wiem czy macie podobne odczucia sad.gif

...ostatnie dni sprawiają, że tracę wiarę w ludzi.

 

----------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

plakaty spoko, ale mieli rację taśma filmowa jest tak oklepana, ze strach. Niemniej drugi by się bronił autorskim wykonaniem. Ten zaakceptowany kompozycyjnie nie do końca. Ty go robiłeś też? Jak ktos cos robi zwiazanego z kinem to wiadomo, ze klient będzie mial odruch wymiotny. Chyba ze się robi dla multikina wtedy oryginalność nie wskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudek - to człowiek-kamera. Generalnie miało to swoją symbolikę która zatarła się jak festiwal przestał być festiwalem filmów niezależnych. Żubr - symbol podlasia (tu konkurs się odbywa ) i zarazem dzikich, młodych filmowców, który w nieskończoność toczy walkę z człowiekiem-kamerą - symbolem tego profesjonalnego kina.

 

ola-f - nie. ten zaakceptowany jest zrobiony z klatki animacji, którą 2 lata temu dla żubroffki zrobiłem. Poza tym nie tycłem palcem. ...a taśma jest oklepana i ja o tym wiem - jest to jednak scenografia potyczek tych dwóch postaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma jest oklepana. Mogłeś dac geparda. Gepard to taka subtelna sugestia do filmu i całkowicie innowacyjna! Szybka gra skojarzeń odbiorcy gepard->animal planet-kamera->film->film offowy i oryginalny pomysł gotowy! Albo mandolina...!

 

Polecam się an przyszłość. Mam w głowie wiele nieszablonowych pomysłów! Piszcie!

 

btw filmik dla żubrOffki sprzed lat jest fantastyczny, do dziś go od czasu do czasu oglądam. Zdradziłeś gdzieś kiedyś w jaki sposób powstawał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wyraziste i fajne kompozycyjnie... zaakceptowany to jakaś pomyłka a właściwie dziwny polski trend, który z plakatu robi jakąś "książkę", której nikt w ciągu 5 sekund i tak nie przeczyta (bo tyle zazwyczaj przechodnie poświęcają czasu na plakat uliczny)... kamera men wyszedł tam jak drący się w niebogłosy koleś z kartonową głową... widziałem animacje i jet mega!!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudek - to człowiek-kamera. Generalnie miało to swoją symbolikę która zatarła się jak festiwal przestał być festiwalem filmów niezależnych. Żubr - symbol podlasia (tu konkurs się odbywa ) i zarazem dzikich, młodych filmowców, który w nieskończoność toczy walkę z człowiekiem-kamerą - symbolem tego profesjonalnego kina.

 

dzięki za wyjaśnienie. Tym co wrzucili do plakatu chcą chyba sprawić, żeby festiwal znów stał się offowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde dziwne :D ten ichni plakat też jest spoko, ale te Twoje są zdecydowanie lepsze: widać ruch, prędkość, kojarzy się to własnie z krótkim metrażem, że te animacje są ograniczone czasem i "pędzą", na dodatek zrobione taką fajną rozedrganą kreską, i typografia prosta- nawet fajna i w ogóle :P

 

Szkoda że nie został wykorzystany, ale i tak masz świetną rzecz do portfolio :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilius - Tak - to jest zlecenie. A mimo, że grafika nie zostanie wykorzystana to jest to tylko jego część, więc nie takie na marne bo wypłatę dostanę. :) A szkicu nie było :D ...jak co roku zresztą - spontan.

 

A i jeszcze dorzucam luźne szkice:

 

ilustracje_low.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności