Skocz do zawartości

Teczka 2D: Gauntle


Gauntle

Rekomendowane odpowiedzi

Hey!

 

 

Mam na imie Tomek.I pracuje jako grafik w malej firmie we Wrocławiu.

 

Załozyłem konto na MAX3D by nawiazac konstruktywny kontakt z ludzmi ktorzy rowniez pasjonują sie grafiką i chcą nalezeć do grona najlepszych w tej dziedzinie.

 

Chetnie uslysze krytyke od kompetentnych ludzi i chetnie podziele sie swoja wiedza z zakresu grafiki 2d i 3d.

 

 

Pozdrawiam i życze owocnych treningow!potwzesmokami.jpg

Edytowane przez Gauntle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawe wartościowanie twórczości ;)

 

Nie no bez przesady, nie zawsze tak wartościuję. Ale w pracach Gauntle'a ma to dla mnie duże znaczenie, bo np ten speed z robotem i cyborgiem albo ta kobitka do mnie nie przemawiają - tzn obiekty nie są na tyle zarysowane żeby mnie do siebie przekonać. ;) Brzydko mówiąc dużo elementów pływa, sam z tym walczę w swoich speedach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle, witam na forum. Pierwszy wiadomo najbardziej dopracowany i przyjemny, obrazek z pojazdem gąsienicowym ma fajną przestrzeń i podział na plany, cyborg też ma coś w sobie aczkolwiek architektura wnętrza jeszcze koślawa, więcej bryły i konstrukcji... pozdro poka więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, bardzo ładne prace. Widać, że myślisz nad kompozycją, zwłaszcza mi podeszła w tym robocie na gąsienicach (fajny kontrast zimno-ciepło). Z minusów mi sie nie podoba niekonsekwencja w światłocieniu (np w pracy z cyborgiem, 3 lampy, 1 cień). Ale u mnie to przybiera rozmiary obsesji, nie przejmuj się. A jak się chcesz wiedzą dzielić to wpadaj do mnie, jest sie gdzie wyszaleć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza praca najlepsza chyba najbardziej przemyślana najlepsza kolorystycznie według mnie podobna trochę stylem do artów od blizzarda aczkolwiek nie przepadam za tym stylem twoja praca podoba mi się :)

 

daj sobie miniaturę do wątku bo łatwo go ominąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności