Skocz do zawartości

Scena 3D: postnuklearne enviro


Jawerson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Po tygodniowym maratonie grania w fallouta postanowilem stworzyć jakieś klimatyczne enviro, a że bardzo cenie sobie to forum nie omieszkam spytac was o rady dotyczace takiej kompozycji. Wczoraj zacząłem modelować sobie takowe budynki, zamierzam postrzępić jeszcze ich krawędzie no i dodać jeszcze jakieś szczegóły co do architektury. Dodatkowo mam zamiar na pierwszym planie umiejscowić spogladajacego na zrujnowane miasto tego o to cybernetycznego koksa, ktory jest moim pierwszym sculptem w zbrushu, i przy okazji chcialbym zapytac czy da sie jakos go uratowac bo jak widac zageszczenie polygonow jest nierownomierne tam gdzie chcialem (np w okolicach brzucha tworzą się podłóżne poligony) dodam ze subdivide sie nie spisuje. Licze na jakies cenne wskazówki :)

Edytowane przez Jawerson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moj klimat, czekam jak sie rozwinie, takze bede tu zagladał. A co do postaci to pewnie otrzymasz odpowiedź od ludzi bardziej w tym siedzacych niz ja, powodzenia : )

 

Zrob sobie pozatym jakas prevke sceny, z samych boxów najlepiej, złap kadr, kompozycje itd itd a potem bierz sie za modelowanie, detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu trudach i dłuższych przestojach z powodu praktyk wreszcie udało mi się uzyskać jakiś rezultat. W połowie pracy okazało się, że moja maszyna jest zwyczajnie za słaba stąd praca w warunkach, gdzie obrót viewporta oraz wszystkie inne czynności dziejące się z kilka sekundowym opóźnieniem zaczęła być nieco denerwująca. Jak na moje drugie enviro myśle, że nie ma tragedii.

Liczę na jakieś cenne wskazówki co można byłoby jeszcze zmienić, co drażni itp.

 

http://img15.imageshack.us/i/wastedcity.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie rozdzielisz tego na kilka plików, skoro za duże?

Wygląda przyjemnie. Trochę nie pasują te roztrzaskane szyby, albo usuń wszystkie (szyby nie mają prawa przeżyć skoro most i budynek tuż obok nie przeżyły), albo połam tak żeby było widać coś jak cień przedniego budynku w ocalałych szybach, tak jakby budynek osłonił niektóre przed podmuchem eksplozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności