Skocz do zawartości

Drimagine Showreel term 1


Hatt3r

Rekomendowane odpowiedzi

Jest czas na ogarnięcie się wiec też wrzucam cos co powstało podczas pierwszego semestru w szkole. Dwa filmiki, prezentacja z pierwszego semestru w Drimagine a drugi to krótka animacja wykonana na zadanie z flasha. Komenty mile widziane :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rewelka postaci do szachow! Gratuluje! Kawal dobrej roboty no i w tym czasie? Masz fajne pomysly, ogarniasz to w minimalistycznej formie - trudno uwierzyc ze to 3 miesiace. Jak dla mnie bardzo pozytywnie. Napieraj i chwal sie od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty. Postaci z szachów powstały w Maya oraz ZB, tylko że ZB został użyty jedynie do przesuwania vertexów i smothowania polygonów shiftem na lp, GoZ daje mocno rade. Podstawą była nauka Majki, wiec nie było czasu na szaleństwo z detalem, dlatego tez starałem się utrzymać mniej więcej formę cartoona. Bounce ball i Cube są ponad minutowymi animacjami, rewely w nich niema, te ćwiczenia można by powtarzac w nieskończoność(gdyby był na to czas) żeby ćwiczyć wagę,squashe, stretche, timing .... i nadawać emocje, antycypować(chyba dobrze napisałem) i kilka innych - tak jest chociażby takiemu sześcianowi ;). Wymodelowałem jakąś giwerę, zakopałem ją już głęboko gdzieś w niepamięć .... :) Był tez task żeby zrobić pojazd, wykonałem raceshipa z wipeouta ale to :) podobnie jak z giwerą ... ;) Walk cycle albo run/exaggerated cycle, na 2 osobnych riggach, wszystko na pożyczonych riggach, głównie z creativecrasha, chociaż dużo osób robiło na Normanie albo Moom. Title powstał w AfterE , przerenderowałem turntable kilku bakterii w Majce i wpusciłem je jako cząsteczki do aftera. Jeżeli chodzi o Flash, głupio się przyznać ale nigdy wcześniej nie tknąłem tego softu, zawsze myślałem że to ma tylko i wyłącznie związek ze scryptowaniem ;), więc 4 mocno grube wieczory poświęciłem żeby to skleić.

Od czasu do czasu postaram się coś wrzucić, muszę przypomnieć sobie do czego służy ZB :), poza tym to mamy jeszcze qqqqqqqqqpe rzeczy do nauczenia przed sobą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności