Skocz do zawartości

[Kryzys] zawiecha


Gość szarak3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powinieneś być ostrożny z kolorami, w tej chwili wydaje mi się że zielone ściany i wiatrak za bardzo się wybijają w porównaniu do ludzika.

 

Kawa rozlana na podłodze wygąda jak stado robaków, może lepiej rozwiązać to teksturą albo modelem plamy?

 

Czy dobrze widzę że w ostatnim poście zniknął motion blur? Ryba wygląda lepiej bez niego, przedtem była zbyt nieostra, zostawiłabym mocny motion blur tylko na papierach, kroplach itd jak w #42, rybę bym unieruchomiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żaluzje pionowe burzą nieco kompozycję obrazka, z kontrolowanego rozgardiaszu robi się powoli chaos. Twarz bohatera też jest ciut zbyt czerwona, rozumiem, że wpadł w furię, ale jakoś na poprzednim obrazku prezentował się lepiej. Spróbowałbym zgasić jedną z żarówek żyrandola, mógłbyś uzyskać ciekawe efekty świetlne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

To moze pionowe?:) jeszcze pomysle z tymi zaluzjami, musze tez troche pokombinowac ze swiatlem odlonczylem jedna zarowke jak radzil mookie (padlo na ta swiecaca na sciane z oknem) A ten zielony faktycznie chyba gryzl dosyc oko, zmienilem na bardziej neutralny (mam nadzieje:) i troche zmienilem motion blur, plame tez troszke podciagnolem, kula rybki tez cos jej brakuje a dywanik zaginol gdzies w akcji:)

dzieki za uwagi i czekam na nastepne

pozdrawiam

 

83906971.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sporo pracy włożyłeś w tę pracę. Ja bym poprawił jeszcze następujące elementy: Przepalenia ogólnie, zwłaszcza na skrzydłach wiatraka oraz kartkach papieru, w lewym dolnym rogu. Czarna plama jaką tworzą spadające kartki też nie robi nic dobrego dla kompozycji (zwłaszcza, że wypada w mocnym punkcie). Rybka ma na ogonie jakąś dziwną czarną obwódkę (cień?) Popracował bym też nad plamą kawy na podłodze (nie tworzy ona wiarygodnej formy rozbryzgu). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Postaram sie jeszcze powalczyc troche dzisiaj i poprawic tu i owdzie ale cienko to widze. chyba zrobie bez wlosow bo niewychodza mi. tez wpadlem na pomysl aby przyciemnic swiatlo z wiatraka i twarz bochatera oswietlic niebieskim swiatlem monitora ale tego nie zdarze juz zrobic, a narazie tak to wyglada. blur tylko tak na szybkiego w szopie machniety do wywalenia i plamy na ubraniu do poprawki.

16copye.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Nie wszystko tak jak bylo zamierzone i jak byc powinno ale koniec:) dzieki wszystkim forumowiczom za rady i opinie i powodzenia pozostalym uczestnikom bitwy. ciesze sie ze dotrwalem do konca.

pozdrawiam

finalcd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Dzieki, a co do zwyciezcy to ja bym raczej typowal ciebie Mookie. Larwa ma charakter. Ale muszę przyznac ze jestem z siebie zadowolony, bo to pierwsza moja praca tego typu i wydaje mi sie ze wyszlo nienajgorzej. Dużo sie przy niej nauczylem. Fajnie bylo spróbować swoich sił. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności