Skocz do zawartości

WIZ - Kolejowa platforma załadunku cystern


Lookas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pięknie tych, którzy pojawili sie tu podczas kilku latek mojej nieobecności i serdecznie pozdrawiam starych znajomych:)

 

Z wielka przyjemnościa ( i duszą na ramieniu) prezentuję....taką sobie wizualizację:)

Powstała jako odprysk zupełnie innego tematu, nie mniej sama w sobie jest (jak mi sie wydaje) całkiem zgrabna, zatem powinna nadac się do zilustrowania mojego ponownego pojawienia na tym szacownym forum:)

 

Soft:

oczywiście 3d max 9, do tego Brazil w wersji 1.x i Illustrate w wersji 5.4. Postprodukcja dokonana w Photoshopie (CS2, dla ścisłości)...więcej grzechów nie pamiętam:)

 

Pozdrawiam i zapraszam do krytyki:)

 

większy obrazek tutaj: http://www.artcadstudio.vot.pl/web_images/pomost_kolejowy_ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cześć,

 

pierwszorzędna robota! widać że trochę już siedzisz w temacie. pomijając całą konstrukcję, najbardziej podobają mi się tory hehe. rozprasza tylko wymazanie na krawędziach. jeśli model nie kończy się zaraz dalej, pokaż coś więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowac za bardzo miłe słowa:)

 

gdyby kogos interesowała siatka...VOILA: http://www.artcadstudio.vot.pl/web_images/pomost_kolejowy_ok_wire.jpg

 

@ Polka dot:

Cały model to była spora baza przeładunkowa. Cześć elementów było bardziej szczegółowych, częśc tylko w zarysie. Miedzy nami mówiac dość to nudne tym bardziej, ze ilustracja była robiona "na sztukę" jako uzupełnienie oferty....Faktycznie ten obrazek nie był zaplnowany do pokazywania bez tekstu...miał robic za background:) No ale jest jak jest:) Przy okazji postaram sie pokazać conieco ( kilka pracek mozna zobaczyć na mojej stronie, która co prawda jeszcze sie wykluwa, no ale cośtam juz wisi...zatem zapraszam:))

 

@rly: nie bardzo wiem o czym mówisz:) Jako, ze jestem "starej szkoły" zazwyczaj nie podpieram sie wtyczkami do wszystkiego. To oznacza, ze czasem poświecam na obrazek wiecej czasu:) Ma to ( jak wszystko) swoje plusy dodatnie i ujemne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności