Skocz do zawartości

Postać 3d: Łuskowiec (edit: tło zmienione)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nowa wersja zdecydowanie lepsza, choc wg mnie ten render to powinna byc dopiero podwalina do solidnej obrobki w photoshopie. sterylnosc roslin po prostu wali po galach az boli i obawiam sie nawet ze tu obrobka w ps duzo by nie pomogla... wiekszy kontrast powinien byc miedzy tym co ciemne i jasne chyba... skala tez jakas dziwna jest kompletnie, szczegolnie na trzecim palnie tzn. jak ten plan wplywa na odbior calosci. kurcze, zaburza mi wielkosc wszystkiego i zaczynam sie zastanawic jakie wielkosci to wszystko ma - szczegolnie łuskowiec. w sumie to scene najlepiej jeszcze raz zakomponowac zeby maksymalnie wyeksponowac chlopaczyne :D dziwne to troche bo jak przegladalem twoje pracki na stronie to nigdy nie mialas jakis problemow z oddaniem wlasciwej skali a tu takie "jajka" sie porobily ;) sam luskowiec super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zadko sie udzielam :) Ale przy tej pracy chetnie to powiem ( narobie sobie najwyzej troche wrogow ).

 

ZAJEBIASZCZE NA MAXA... po tych wszystkich non stop NUDNYCH JAK FLAKI Z OLEJEM WIZUALIZACJACH WNETRZ I WYWNETRZ !!!!!!!!

 

Skopalo mnie to...

 

....zacny pomysl.... ...i bardzo zacna egzekucja !!!

 

Wiecej takich poprosze... ...wiecej wiecej wiecej, bo styl masz EXTRA!

 

dalbym 6*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZAJEBIASZCZE NA MAXA... po tych wszystkich non stop NUDNYCH JAK FLAKI Z OLEJEM WIZUALIZACJACH WNETRZ I WYWNETRZ !!!!!!!!

 

 

 

hahahahahah a z tym to i ja sie zgadzam w 100% :D :D wnetrza, "wywnerza", no i samoloty plus samochody. nie czepiam sie bo pewno ludzie musza robic takie rzeczy i spox ze sie tym dziela i pokazuja, tym bardziej ze robia to fachowo, no ale kurcze faktycznie tez coraz rzadziej zagladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się napracowałaś. Całościowo mi się niezbyt podoba, za dużo wszystkiego, przez co nie wiem na co mam patrzeć. Ale to kwestia gustu. Model zwierzaka mi się podoba, widać w nim sporo pracy i czasu.

P.S. Czy to przypadkiem nie jest szyszkowiec, bo wygląda jak większa wersja szyszki po lewej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności