Skocz do zawartości

typografia, grafika wektorowa


urbanart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam już wam odpowiadam

co do 1 pracy...to faktycznie wiele osób mówiło mi że bez cienia lepiej...no ale się uparłem:D

2 praca torchę ciężka ale to to moja pierwsza taka praca:)

a 3 praca nie mam pojęcia co się dzieje..ale na kompie w jpg. wszystko gra a jak gdzieś daje na stronę coś nie wychodzi.. wszędzie sprawdzałem na fejsie tutaj na digarcie..to samo się dzieje i szczerze nie mam pojęcia co jest przyczyną

 

i bardzo wam dziękuję za krytykę i ocenę prac..mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj uda mi się coś nowego pokazać

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol typografia w photoshopie? podziwiam. ten soft sie nie nadaje do typo, pobaw sie moze AI - tez ma drop shadow :D

ostatnie spoko, ale jeszcze widac ze takie akademickie. CHetnie zobacze zabawy typo jak juz Cie wchłonie i przemieli komercja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol typografia w photoshopie? podziwiam. ten soft sie nie nadaje do typo, pobaw sie moze AI - tez ma drop shadow :D

ostatnie spoko, ale jeszcze widac ze takie akademickie. CHetnie zobacze zabawy typo jak juz Cie wchłonie i przemieli komercja.

 

robilem to w ai..tylko potem transportowalem do photoshopa i zapisalem jako jpg.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia moja praca/prace

- mogą się wydawać płaskie (a raczej są takie), ale taki był mój zamiar

- w sumie to jest jeszcze wip...chce dorobić do nich jeszcze ze 3, 4 postacie plus typo. (jakoś nazwać ta bandę :) )

- robione z myślą by powstały z nich "vinyl toy'e"

- w dalszym ciągu brak tlą :D będzie na bank jak tylko dokończę resztę lodków

- no i pokazuje juz teraz 1 efekt bo w zasadzie to nie mam jeszcze pojęcia by je połączyć jakoś w jedność.. jakiś wspólny motyw no i co tutaj by jeszcze poprawić...

dziękuję za uwagę :D

 

lilu3copy.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności