Skocz do zawartości

błędna skala


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo korzystałem z wtyczki do przerzucania do XSI. Wszystko było fajnie, skorzystałem z Transpose Master. Zbiło mi wszystkie subtoole do jednej siatki, zrobiłem przerzut do XSI. Tam sobie postać zrigowałem i po ustawieniu pozy siatka wracała i wszystko cacy.

 

Jednego nie mogę zrozumieć. Tym razem robię tą samą operację jeszcze raz i jak importuję w XSI model z ZBrush (ten sam w taki sam sposób) to wczytuje mi go takiego malutkiego i przesuniętego od środka układu. Znajduje się w innym miejscu i jest malutki ! A ja nie chcę tak, bo mam już szkielety porobione.

 

DLACZEGO wczytuje go w inne miejce ??? Możecie mnie oświecić ? ZBrush ciągle mnie zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Możliwe że dodałeś jakiegoś subtoola z inną skalą, wtedy skala wszystkich innych subtooli może się popierdzielić. Pamiętaj żeby zawsze na wszelki wypadek resetować transformacje modeli przed pierwszym wrzuceniem do zbrusha.

Skalę możesz zmienić w zbrushu. Normalnie powinna być ustawiona chyba na 100 po tym jak się pozmieniało będzie pewnie inna. Jak masz wcześniejszą pracę zapisaną w innym pliku to zobacz jaka tam jest skala i zmień na taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności