Skocz do zawartości

Podróżnik by Swieży


Swiezy

Rekomendowane odpowiedzi

Tematem mojej ilustracji będzie śmierć,zobrazowana pod oklepanym motywem kostuchy.

Śmierć jest podróżnikiem znanym od zarania dziejów aż po dzień dzisiejszy.

Ilustracja na planie wielkiego zegara, przedstawiająca śmierć(kostuchę),

oraz wspomnienia minionych/przyszłych wydarzeń (1 element wspominający Drugą Wojnę Światową, 2. Nagasaki, 3.Przyszła jakaś wojna robotów).

Time machine by była klepsydra, ale nie co chcę ją skomplikować, wzbogacić.

Planuje iż kierunek rąk kostuchy będą służyły za wskazówki wielkiego zegara.

W zacienionej twarzy kostuchy bym umieścił polówkę twarzy Hitlera, jako symbol najokrutniejszej postaci która chodziła po tym świecie.

Praca w fazie szkicowej,refki już zebrane:

 

Chcpodrnikwczasie.jpg

 

Mile widziane sugestie ;)

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiesz co, niby wszystko fajnie, ale wciąż za mało symboliki.

Dodaj tam w tle zachodzące Słońce i kalendarz majów jako symbol zbliżającego się końca świata w 2012 i sporych żniw dla śmierci. Za mało tutaj przedmiotów do mierzenia czasu, zegarek i klepsydra to wciąż mało, narysuj jeszcze zegar słoneczny (może ładnie padać cień ze Słońca), zegar wodny i kalendarz ze zrywanymi karteczkami. Na twoim miejscu rozważyłbym wstawienie kilku dinozaurów jako symbolu tego, co już minęło. Mogą na nie polować Indiana Jones i Terminator który przybył z czasów wojny maszyn

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie moim pomysłem ;)

Florian P hm no masz racje,chyba pozostawię kostuchę bez metamorfoz.

Noiprox już pozbierałem referencje i nawet mam pomysł jak to ogarnąć ;)

Na rzecz dinozaurów zrezygnować z atomowego grzyba czy czołgu?

Trochę tylko nie wiem do końca jak to skomponuje w całość ale może najpierw skupie się na elementach i w między czasie się coś poskłada żeby było z czym pracować.

 

W sumie to dość kontrastowe są Wasze wypowiedzi ;) jeśli można tak zestawić "dużo symbolizmu" i "za mało symboliki".

W ogóle to zacząłem zabezpieczać warstwami projekt, mam nadzieje że mnie to nie zgubi, pogrupowałem je w katalogi.

Pozdrawiam

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeży: ale Noiprox ewidentnie żartował... naucz sie wyczuwać sarkazm xD

 

Myślę że powinieneś skupić sie na motywie śmierci, i dobrze ją namalować bez zegarów, symbolow etc. Żeby budować takie duże i symboliczne kompozycje to trzeba mieć naprawde dobry warsztat, a Ty jeszcze masz problemy z poszczególnymi elementami, więc zamiast iść na ilość, IDŹ NA JAKOŚĆ. czasem mniej znaczy lepiej :)

 

powodzenia :D

 

PS: i zrezygnuj z tanecznej pozy śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telthona hyh własnie podejrzewałem że jakiś za miły ten jego komentarz był.

powinni postawić tabliczki przed wejściem na forum "Beware of Noiprox" ;p

A śmierć no cóż, cieszy się to tańczy, ma czego chce, przemieszcza się w czasie by zabijać i zabija skutecznie.

Jeszcze parę maźnięć dalej:

Chcpodrnikwczasie2.jpg

Próba nowego szkicu:

Chcpodrnikwczasieszkic2.jpg

 

i cholera gdzieś mi wćło całą wenę ;/ siedzę i modlę się nad tym tabletem i mam dziurę w głowie. Chyba na razie nie wiem w którą stronę to pchać, na razie poczekam na wenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności