Skocz do zawartości

Scena 3d : NFS2//GT90


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

powiem tak odpaliles 3dmaxa wgrales samochod i wcisnales F9 gratulacje super wyszlo :P pozdrawiam moglbys bardziej opisac jakiego oswietlenia uzyles default czy omni a moze spot ???czekam na info:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei musze sprawdzać date postów, czy aby ktoś nie odkopał wątku z roku 199... Nie wiedzialem ze przy dzisiejszej technologii i dostępności wszelakich tutoriali mozna robić rendery ktore zrywały gacie... ale sto lat temu(zwlaszcza błyskawice wtedy były modne itd.). Aż dziwne bo mnostwo materiałów do nauki jest wlasnie na tym forum, chyba że znalazłeś jakiś stary plik na kompie ze swoimi pracami czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale zbiera mi sie na wymioty jak widze te oryginalne pokrywki od tuby czipsów.

Nie chodzi tu do końca zreszta o model bo ten różni sie duzo wieksza iloscia elementow od oryginału.

Nic nie poradze :], zawsze znajde w jakiejs bryce cos co mi nie pasuje i to zmieniam.

Sorry mogłem napisac "like gt90"

albo gt90 made in china

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś latarką poświecić bo nic nie widzę na tych renderach

 

Chyba lepiej że tak mało widać tutaj...

 

...

 

Mam pytanie - co to za biała kreska która wygląda jak zdrapany kawałek ze zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co chłopaka dołować. Pracka jest słaba, moim zdaniem nie powinna trafić do Finished Works. Z mojej strony mogę dodać jedynie tyle, że zalecam czytanie tutków i ewentualne przeniesienie tematu to WIP'a, jeżeli chciałbyś wyciągnąć ostatnie poty z tej sceny. Mam nadzieję, że ktoś bardziej zaawansowany w renderingu udzieli dobrych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dołuje się, chociaż może kilka osob chcialoby.Niektorych wkurza to ze w ogole istnieja ludzie ktorzy mogliby robic to samo (3d) lepiej czy gorzej i tylko oni sa guru bo potrafia zrobic render jak zyleta.

Nie

Ja wlasnie mialem na celu zrobic render wlasnie taki jak ten, brudny, niedokladny, z szumem.Jesli niektorzy tego nie kumaja to niech ida sobie zrobic kolejny renderek swoich dopieszczonych lampeczek w rozdzialce 12k/12k.

Wg. mnie scena ma klimat, nawet jesli jest slaba i wlasnie tego brakuje w 99% prac tutaj.

DAlej czekam na ew. konstruktywne,sensowne krytyki :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie scena ma klimat

... nie ona nie ma klimatu nie buduje go ani światło ani żaden element sceny. Kadr też taki se. pokaż siatkę, całą scenę zrzut z maksa, przenieś do wipa i coś może z tego będzie. I na przyszłość nie tłumacz niedopracowania klimatem. Na razie wygląda jakby stał na ulicy i tyle. Popraw przemyśl popraw i ucz się. Co do błyskawicy zauważ, że takowe rozświetlają niebo, woda też powinna ją odbić. Dlatego na razie wygląda jak rysa albo przejechanie pędzlem w ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAlej czekam na ew. konstruktywne,sensowne krytyki :]

 

wlasnie w poscie napisales ze wg ciebie praca jest swietna, a jak komus sie nie podoba to sie nie zna i niech spada...

czyli ta "krytkyka" o ktorej mowisz ma sie skladac jedynie z docenienia glebi artystycznej tej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol

 

Wy ludzie powinniscie isc z tego forum. Nudzi sié wam ? co sie czepiacie chlopaka, sami lepiej nie umiecie.

 

Myslicie ze co, super rendery wychodza w 5 min ? ze nauka zajmuje godzine? Sami pokazcie co robicie a nie, w tym watku zadnej krytyki niema, tylko sie smiejecie bym mogl to bym wam wszystkim perm bana wstawil na caly internet i w kotlowni zamknal na rok.

 

 

Co do autora, dzieki za render i za starania, nie jest wspanialy ale hej od czegos sie zaczyna. Czekam na nastepne i nie buj sie postowac, jak co to pujdziemy im nakopac ^_^

 

 

GrześDuro - masz kopa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wyrasta nam kolejny keraj :)
ja widze co najmniej dwóch a właściwie to dwuch :p

 

Co do pracy to niestety ani model ani sama scena nie jest dobra.

W modelu brak detali, przez co wydaje się nie dokończony. Scena przede wszystkim za ciemna, no i za prosta, te kilka obiektów z podstawowym materiałem i teksturą szału nie zrobi, trzeba by to jakoś zróżnicować. Poza tym samochód za bardzo ucieka z kadru moim zdaniem.

 

ps. troche boje się tej kotłowni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mialem na celu zrobic render wlasnie taki jak ten, brudny, niedokladny, z szumem.Jesli niektorzy tego nie kumaja to niech ida sobie zrobic kolejny renderek swoich dopieszczonych lampeczek w rozdzialce 12k/12k.

Wg. mnie scena ma klimat, nawet jesli jest slaba i wlasnie tego brakuje w 99% prac tutaj.

W sumie masz rację, zasugeruję to w firmie, potniemy koszty i przerzucimy się na painta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wg. mnie scena ma klimat, nawet jesli jest slaba i wlasnie tego brakuje w 99% prac tutaj.

DAlej czekam na ew. konstruktywne,sensowne krytyki :]

Pozdrawiam

 

Są gusta i zboczenia...

 

..Sami pokazcie co robicie a nie, w tym watku zadnej krytyki niema, tylko sie smiejecie bym mogl to bym wam wszystkim perm bana wstawil na caly internet i w kotlowni zamknal na rok...

 

D4D4L - Mozesz nam skoczyć i obtoczyc:P Wiem ze masz monitor troche nie tego, ale teraz to mam wrażenie że ogladamy 2 różne prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności