Skocz do zawartości

Klika prac


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lepszy tytuł: 2 prace i kilka ujęć :)

 

Co sie rzuca w oczy, to miękki antialiasing, kompresja obrazu (zawsze lepiej dać na imageshack i wkleić na forum) a ogólnie powinno być git, jak tylko zobaczymy nowy upload obrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak, ergonomia projektów jest niezbyt dobra, mało wygodne dla wszystkich wydają się być te projekty.

Na ergonomi ja się nie znam, natomiast na pewno za biało. Wali po oczach a to z miejsca robi złe wrażenie i jest mało czytelne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że za biało to się nie zgodzę. Klienci targowi lubią mieć bardzo biało - wg.nich świadczy to o mocnym oświetleniu stoiska. Sam kiedyś walczyłem z "bielszą bielą" dla producenta opakowań szklanych - tu nie ważne było, że całość (wizualizacji) wyglądała paskudnie - było biało w kij i im to pasowało. Co do ergonomii - jest typowo targowa. Aż dziwne, że na stoisku Baltic wood jest tak mało eksponatów :) Jeśli chodzi o ustawienie krzeseł i stolików to pamiętam, że dosyć często było tak, że ustawiałem wszystko jak w zaakceptowanym projekcie, przyjeżdżał klient i zaczynało się "przemeblowanie". Skala niektórych mebli faktycznie jest w widoczny sposób posypana.

To, co bym zmienił w projekcie to może jakieś pasy led'ów na stoisku z ledami. Mają take małe stoicho i jeszcze chcą zamknięte ;/ no, tu wybór klienta więc nie ma co się czepiać.

Całość prezentuje się ok, więc jeśli design trafi w gust klienta to nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez tą "bielszą biel" gdzieś sie zagubił kontrast trochę ale sama z siebie białość mi osobiście nie przeszkadza. Ot taki matrixowy, sterylny styl, który nawet dość lubie. Momentami wypalone za bardzo ale bez paniki.

A projekty ok. Podejrzewam że dla klientów jakość wystarcza z nawiązką. A moje poczucie estetyki tez nie czuje sie obrazone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ergonomia projektów jest niezbyt dobra, mało wygodne dla wszystkich wydają się być te projekty.
niestety ergonomia nie ma zastosowania przy projektowaniu stoisk targowych. Klient płaci sporą kasę za każdy metr powierzchni targowej i chce upchnąć tam max produktów, krzesełek i hostess :) A "bielsza biel" to jest to czego klienci oczekują niestety, fajnie było by robić projekty z głębią, dof'em rodem z kosmosu - ale niestety robił bym je wtedy tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji a nie za cash :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - ogolnie mi sie projekty podobaja.

 

Ale w sumie mam pytanie odnosnie tego czym sie zajmujesz.

Ile czasu zabiera ci zrobienie takich projektow, i ile za taki projekt idzie zarobic.

Zawsze mnie to ciekawilo - chociaz orjetacyjnie - byle szczerze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na taki projekt jak np. ledeco poświęcam około 3 godzin z renderkiem, jak to mówią czas to pieniądz (i dla tego nie przykładam się aż tak bardzo do oświetlenia). Nie wiem ile aktualnie można wziąć za taki projekt ponieważ robię go dla klientów własnej firmy i jest on wliczony w realizację ale kiedyś za takie coś brałem pomiędzy 500 a 1000zł. Przypuszczam że teraz nieco mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności