Skocz do zawartości

Pojazd 3d: !! POCZATKUJACY !! Nissan skyline R34


Rentro

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie z 3dmax.forum ... ogladam wasze poczynania od jakiegos roku regularnie ale nigdy sam nic tu nei umieszczalem bo wiele w 3d nie robie. Ostatnio jednak natchnelo mnie by nauczyc sie rysowac skomplikowane modele no i padlo na samochod. Wiem ze droga bedzie trudna, i nie bedzie to piekny model jak na moj pierwszy samochod ale postaram sie jak moge. Wiem ze musze uwazac na Sikhama, bardzo ladna zrobiles ta furke i licze na to ze mi troche pomozesz. Modeluje wedlug 3dtotalowego tutka z tym starym fiacikiem

 

 

Do sedna sprawy: Nie ma tu zadnego obrazka poniewaz jak ustawilem rysunki techniczne tego Skyline\'a to sa one strasznie rozmazane w maxie ! Nie moge zadnych linii z nich wyrobic... czy wiecie jak je troche podkrecic? Z gory dzieki... update jak tylko cos mi sie uda zrobic.... a szkice sa bardzo rozmazane wiec pewnie nie zaczne bez waszej pomocy.

 

No i wszelkie sugestie mile widziane..moze lepszy tutek jest, moze latwiejsza fura jest... mowcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, jak mowilem jestem poczatkujacy i moje pytania nie beda natury \"czy wam sie podoba\" a raczej \"jak to naprawic\" Wiec oto pierwsze z nich, zaczalem robic maske i nie mam pojecia co zorbic by te katy po MESHSMOOTHie byly ostre a nie takie oble...

 

 

 

eh... nie moge sie z serwerem polaczyc... da sie jakos inaczej wrzucac obrazki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w \"odpowiedzi\" masz na dole coś takiego jak załącznik, jedynym jego ograniczeniem jest wielkość obrazka (max. 100kb), a co do kantów to tworzy się je używając Chamfer na krawędzi, lub jakiejkolwiek innej funkcji zagęszczającej siatkę (zauważ, że im bliżej siebie są krawędzie tym większy jest kant)

 

pozdrawiam

 

P.S. po twoich wypowiedziach widzę, że jesteś świadom swoich umiejętności i nie oczekujesz samych pochwał, tylko porad... oby więcej takich początkujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rentro...zrobił już coś ze swoim modelem ????

Czy Ma go zrobionego dobrze, czy też źle...??

 

Czy Rentro wogóle żyje...???

 

Tu Du Du (efekty dźwiękowe :)) , tego dowiemy się po krótkiej przerwie na reklame... Zostańcie Z nami...:)

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > enzo]

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > enzo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz sie polapalem... zawsze korzystalem z \"szybkiej odpowiedzi\" ... no wiec tak jak pisalem.. poczatkujacy.

 

Az mi przykro wam to pokazywac bo czuje ze ta cala presja stworzona wokol mojego tematu zostaje niepoprawnie zakonczona ;) (tak apropos mam na imie Hubert i zanim doczytalem Urbanski mialem niezly ZONK)

 

No coz... od piatku do dzis pracowalem 25 godzin + te 7 godzin w szkole w piatek i poniedzialek... wiec nie mialem wiele czasu na nic. Mam poki co tylko maske i wlasnie z nia mam juz pierwszy problem.... bo mi sie zle zagina.

 

Po lewej siatka... po prawej polowa maski z wlaczonym meshsmoothem.

 

Sikham... moj gosu.. wpadnij tu za jakies 2 tygodnie bo poczatek bedzie hanbiacy dla twojego ukochanego autka.

 

Z GORY DZIEKI ZA WSZYSTKIE MILE ODPOWIEDZI. Odrazu nabiera sie checi do modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze... ze choc mnie nie znacie to ja juz jestem na tym forum od dwoch lat... zarejestrowany od ponad roku... i tak was ogladam.. czytam... macie tu swietna atmosfere na forum. A teraz powiedzcie mi jak naprawic ten kawal blachy na gorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi bylo serca Sikhama.. wiec troche nad tym pracowalem. Porady i tak bedzie mi trzeba. No to prosze zaznaczac bledy do woli.. ale napisac tez jak to naprawic ;)

 

Dodam tez ze jak najbardziej w gre wchodzi zrobienie ktorejs czesci od nowa.. ;) Wszystko.. tylko mowcie jak ulepszyc.

 

[Wyedytowany dnia 15-6-2004 > Rentro]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh, a ile ja bym dal za takie blueprinty do swojego nissana........

 

a co do pracki to popraw nadkole chyba troche bardziej musi wystawac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Loozak, jak tylko wroce ze szkoly to zamontuje se nowe blueprinty.

 

Co do nadkola to wiem ;) Ale nie mialem juz sily... musialem isc spac.

 

A co do tego co wam przedstawilem to jak to sie prezentuje? Czy trzeba by to jeszcze szlifowac czy to wyglada jako tako dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności