Jump to content
Swiezy

Lublin! 18/19 marca. Meeting 2011

Charakterystyka spotkania  

9 members have voted

1. 1. Charakterystyka spotkania

• Bar-piwo,szama.
    • Bar-piwo ew coś innego.
    • Plener szkicowanie - saski i bar
    • Plener szkicowanie Zalew Zemborzycki i bar
    • Mam inny pomysł i napiszę go w temacie

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco :

Kredens- rezerwacja 15 zł

Legenda- nie aktywny numer

Rider's Pub- brak opłaty

U Szewca-20zł

Czarna Owca- nikt nie odbierał

No i osobiście byłym za sobotą wieczór.

Dla mnie sala dla niepalących potem wyjdę i będę śmierdział ;/

Edited by Swiezy

Czyli najlepiej wygląda Riders, zresztą tam jest dużo miejsca i klimat. Wpisujcie czy pasuje wam bardziej sobota czy piątek, No i czy sala dla palących czy nie palących? Mi to ryba, dostosuję się. ;)

Ja również byłbym za sobotą. I zdecydowanie niepalący. Nie widzę powodu, żebyśmy się dusili. Jak ktoś chce to moze pójśc kopcić na dwór na ten przykład. Ciepło jest;) Albo po prostu może powstrzymać się od wypalenia tych dwóch czy iluś papierosów.

Znalazłem czas w sobotę, więc mi w tej chwili rybka, czy piątek, czy sobota :). A i sala też nie ma dla mnie znaczenia, dałem tylko do zrozumienia, że jestem palący i będę wam śmierdział pod nosem :D.

Oj dawno nie zaglądałem tu, ale powoli wracam do świata żywych;) mam nadzieję dokurować się do piątku/soboty:) Najwyżej odpuszczę sobie plener.

Z czasem będę miał luz, tak po 16. Co do palenia: sam nie palę, ale nie przeszkadza mi to

PS.: Wielkie dzięki Swiezy za przypomnienie o tym wątku:)

NEBULA-Grafika sztuk dwa, sobota pasuje, miejscówka również, godzina 19 bdb, niepalący, agresywność 0 :)

A tak z ciekawości zapytam dlaczego akurat Riders Pub ? Jeździ ktoś z Was na moto, bo profil miejsca pasuje w 100% ?

piatek czy sobota mi odpowiada, miejsce tez fajne.Nie pale, i wolalbym nie przebywac w pomieszczeniu zadymionym.

KhazadThrd spoko ;)

NEBULA-Grafika W sumie Florian P zaproponował a ja sam w sumie jeszcze tam nie byłem a klimat zachęcający więc why not ;)

Slide no mi najlepiej Sobota wieczór ;) pewnie gdzieś koło tej 18/19tej.

mi pasuje sobota, wieczór, niepalące pomieszczenie i miejscówka chyba też pasi

Większość chyba na sobotę, Swiezy zorganizowałeś już rezerwację? KhazadThard wpadnij z dziewczyną, będą dwie pieczenie na jednym ogniu. :D Chętnie poznamy was oboje.

Co do miejscówki, to rzeczywiście często bywam, ale na motorze nie jeżdżę, nawet żadnego prawka nie mam. Po prostu lubię tamten klimat, a niewiele takich fajnych knajp w Lublinie. Jeśli już są to np zbrojownia czy legenda ale jak dla mnie ciasno no i teraz nie ma tam wydziału pod palących - kolejny minus a plus dla ridersa. ;)

No ok mi w sumie sobota tylko pasuje wieczór myślę między 16tą a 20tą jakbyście się określili :) Riders, sobota piszcie jutro po robocie ogarnę temat.

Khaz dziewczyna nie ściana, da się przestawić ;p

EDIT: Pogoda coś nie za bardzo jak na razie więc chyba kiszka z pleneru.

No ok mi w sumie sobota tylko pasuje wieczór myślę między 16tą a 20tą jakbyście się określili Riders, sobota piszcie jutro po robocie ogarnę temat.

W sensie, że tylko do 20 masz czas? Ja mniej więcej od 17 powinienem być wolny. Odstawić instrument, zabrać się do miasta - max 17.30 powinienem być na miejscu. Btw, ktoś kogoś zna? Jakichś znaków specjalnych mamy szukać, gdy już udamy się na miejsce?*

;)

* tylko proszę bez "poznacie mnie po odwróconym okręgu na szyi":rolleyes:

Nie nie :) po prostu myślałem o starcie spotkania, gdzieś tam błąd merytoryczny.

Znaki specjalne, hmmm będzie pewnie tabliczka rezerwacja :D

właśnie nie mogę przestawić.. bo mi się durniowi kultury zachciało i już mam bilety do teatru:/ może załapię się jeszcze i dojdę do was w trakcie;)

Mnie czas i miejsce odpowiada. Więc na placu przy pomniku 17:45. Będę na 99%, z wielkim transparentem max3d meeting.

Dla wszystkich zainteresowanych którzy mają jeszcze ochotę do nas dołączyć - o godzinie 17:45 zbieramy się na placu Litewskim przy pomniku Piłsudskiego. Jeśli ktoś chce dołączyć później ale np nie trafi do Ridersa niech do mnie dzwoni 504697934 (i tu poprawka, numer jest oczywiście w orange, na PW podałem omyłkowo że plus ;) )

Amy dopiero w domu nawet nie do końca hahaha :P :D :D a wy śpicie i marnujecie czas

Przyznam, że zdjęcia pierwsza klasa. Tylko człowiek z parkinsonem potrafiłby lepiej uchwycić dynamizm niezbyt ruchliwych się ludzi:cool:

Czekałem aż Adrien odpisze czy możemy wrzucić foty ale już tydzień prawie nie odpisuje więc pozwolę sobie je wrzucić. Ewentualnie potem się usunie. ;) Większość zdjęć jest rozmyta, ale to nic - klimat uchwycony. ;)

Slida nie ma co prawda na pierwszym zdjęciu ale jest na drugim po prawej stronie.

p1040031222.jpg

p1040025.jpg

23ux841.jpg

2hegj9v.jpg

27xnzgk.jpg

p1040024q.jpg