Jump to content

Lublin! 18/19 marca. Meeting 2011


Charakterystyka spotkania  

9 members have voted

 1. 1. Charakterystyka spotkania

  • Bar-piwo,szama.
  • Bar-piwo ew coś innego.
  • Plener szkicowanie - saski i bar
  • Plener szkicowanie Zalew Zemborzycki i bar
  • Mam inny pomysł i napiszę go w temacie


Recommended Posts

 • Replies 54
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm no ok, mi pasuje taki termin ;) no to promujmy nasze spotkanie! :)

Do Omena wysyłałem,no ale bez odzewu, kojarzę że jeszcze Thalion jest z Lublina to napiszę do niego i kogo jeszcze tam znajdę.

 

W głównym poście podałem link do grupy dla Lublina ;)

Edited by Swiezy
Link to post
Share on other sites

Lokal uzależnimy może od ilości osób, bo np w legendzie jest tanio ale większe grono się nie zmieści, z kolei jak będzie nas więcej to przyda się rezerwacja więc trzeba szukać knajpy gdzie rezerwują za darmo bez problemów - tym bardziej że to piątek albo sobota. póki co jest 8 osób więc liczba taka w miarę, chociaż im więcej tym lepiej. Klimatyczny też jest riders pub ale nie jestem pewien jak tam jest z rezerwacją. Jak ktoś ma ciekawsze propozycje piszcie śmiało, z samym lokalem nie powinno być problemu oby tylko dogadać rezerwację odpowiednio wcześniej. ;)

Link to post
Share on other sites

Ew. pomyślałem że robi się coraz cieplej do daty spotkania na pewno będzie ciepło i ładna pogoda to może ze szkicownikami w plener? Zalew Zemborzycki ew park saski a potem dopiero do baru omówić prace itp to zawsze będzie aktywność w spotkaniu żeby nie pytać się o ulubione kolory ;p

Link to post
Share on other sites

Na miasteczku akademickim jest bardzo fajny lokal (i spory). Zwie się Kredens. Wygląda mniej więcej tak: http://www.kredens.lublin.pl/ (jeśli mogę w ogóle wrzucać tu linki - reklama to to nie jest tylko sugestia). Całkiem tanio, przyjemnie, piwo nawet nierozcieńczane zbytnio, pizza smaczna;) I rezerwacje też są. Z tym że nie wiem czy coś kosztują.

 

Świeży, a jak bardziej modeluje 3D niż rysuję to mam zabrać kompa i chomiki, coby w kołowrotku generowały mi prąd?:P

Link to post
Share on other sites

No ja tak ugodowo w kwestii pleneru,w sądzie zdania są podzielone no to może Saski? I już tak jednogłośnie określić się,bo tylko ja dałem głos na Zalew.

A więc 18/19 marca, Saski szkicowanie a potem bar jeszcze ogarniemy na tygodniu co i jak z rezerwacją to napisze niezwłocznie :)

Link to post
Share on other sites

Ojojoj mam nadzieje, że to wypali. dopiero przyczaiłem wątek :). Nie mogę się doczekać, chodź moja obecność jest uzależniona od zaliczeń. Miejsce mi obojętne, chodź bardziej chce z wami pogadać niż od razu plenerować. A dlatego właśnie, że ja np. wtedy w uszach mam tylko muzykę, a i rozmowa na pewno będzie konstruktywna. No i zdjęcie na tapetke trzeba też zrobić :)

 

Edit: już wiem, że u mnie sobota odpada. Zostaje tylko piątek. Chyba, że da rade przesunąć o tydzień termin.

Edited by Status
Link to post
Share on other sites

Jakbyście mogli tak do powiedzmy środy wieczorem napisać kiedy i gdzie mniej więcej planujecie spotkanie to byłbym wdzięczny. W piątki czasem miewam różne plany i chciałbym wiedzieć czy mam je poprzekładać(co mogę zrobię względnie bezproblemowo).

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy