Skocz do zawartości

Postać_ 3d Andrzej Lepper


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proste ale przyjemne - wole to czerwone ale popracowalbys nad szczegolami a nie przykrywal ich jakimis rozmazaniami - nawet jesli masz taki koncept - twoja wola

 

ps. dobrze ci radze - popraw temat - bo normalnie zaraz przyjdzie moderator albo kto inny i bedzie plaga bicia albo katownia nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrr.. ja tu jestem od straszenia, grozenia i innych taktyk prewencyjnych skierowanych przeciwko wykroczeniom forumowym zwanym w regulaminie jako \"niepoprawny temat\". :) a wiec :popraw temat bo jak nie to! bedzies zpoprawiał za kare wszystkie tematy na tym forum do konca twojego zywota! a co do pracek.. hmmm.. no duzo sie nie narobiłes.. czerwone jest fajne.

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Damian]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh i znowu odkopywanie wątkow.................przepraszam ze tak powiem i niechce nikogo urazic ale to bez sensu pisac w wygaslym juz wątku i to jeszcze gallery finished works z przed 10 dni takie texty....

>rozumiem jezeli mialbys cos wniesc nowego typu krytyke ale to co napisales jest troszke bez sensu.Skoro watek wygasl juz 10 dni temu to daj mu zajsc w niepamięć i niechsobie schodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nowi tak robią, ja też też kiedy byłem nowy tak robiłem i wciąż jestem nowy i już tak nie robie, ale kiedy będe stary to znowu będe tak robić i w tej właśnie chwili jeszcze bardziej odkopuję swój stary wątek i to w dodatku w gallery finished works, rozumiem gdybym dał jakąś konstruktywną krytkę do swojej pracy( tak jak przed chwilą zrobił to Marcin) ale ja nie dje cos bz sensu i w ogóle!!! No więc czas na konstuktywną krytykę praca wcale nie taka świetna. Nie podoba mi się oświetlnie. No i po co te PSowe przeróbki?! A tak w ogóle to nie ma tu żadnych textur i te rog wygladają beznadziejnie!!!!

P.S Marcin- Gessa to kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin: ja cie prosze - wprost blagam - daj sobie spokoj

 

nie kazdy siedzi w sieci nonstop i nie dla kazdego watek w ktorym nikt nie napisal nic przez 2 nanosekundy jest juz stary i wpisywanie sie don jest jego odkopywaniem

 

moze gessa akurat byla na 2tygodniowych wakacjach i akurat nie zdazyla sie wpisac - a obrazek jest na tyle dla niej poruszajacy ze chciala cos napisac

 

nie odbieraj mozliwosci wypowiedzi tylko dla tego ze ktos akurat robi to troche poozniej

 

jak zauwazyles nie wszyscy tutaj sa zawsze obecni - w sensie - nie wszyscy sledza zmiany na forum z predkoscia swiatla

 

rozumiem - jakby kto wykopal watek sprzed 2 miesiecy - ba - nawet polroku - ale dziesiec dni!! - stary - badz choc troche ludzki

 

i jeszcze - to ze ktos napisal tylko tyle ze \'praca swietna\' - to znaczy ze praca cos spowodowala - poruszyla jakies mysli - jesli nic takiego by sie nie wydazylo - nic nie zostaloby napisane - wiec nie decyduj za kogos co jest a co nie jest konstruktywna krytyka - to nie jest (tak mi sie wydaje przyjamniej) forum akademikow ktorzy rozmawiaja do siebie co najmniej elaboratami z teorii kompozycji

 

pozdrawiam

 

ps. sory jesli kogos urazilem - nie chcialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma prawo pisac kiedy chce i na co chce, Marcin: trochę zwolnij, daj ludziskom sie zrelaksowac po cięzkim dniu, niech sobie odkopują :)

 

Ftorek: masz racje, mozes pisac kiedy chcesz i odkopywac wątki 8 stron dalej :), ale nie widze nic zlego w pisaniu elaboratow na temat kompozycji :) - byle by na temat np. ja lubie opinie zawieracjące maxymalnie duzo spostrzezen i uwag...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności