Skocz do zawartości

W czym i ile warte?


Nikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie, flash spokojnie coś takiego zrobi, tam akurat nie ma rzeczy zbyt skomplikowanych, ale fakt ze lepiej machnąć to w AE. Wyceny każdy ma inne, ja bym pewnie wziął ok3tys. razem z koncepcją i przygotowaniem materiałów (czyli nie po prostu kopia tego co jest) ale można na pewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no troche skomplikowanych rzeczy tam jednak jest i one decyduja o jakosci tej animacji. Fajne blury, plynne zblizenia, lekkie zmiany perspektywy, gradientowe maski. Co prawda nie uzywam najnowszej wersji, ale wg mnie flash "spokojnie" to zrobi jedynie cos podobnego, ale takiej jakosci sie nie osiagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było wszystko wolniejsze możnaby się spierać. W takiej dynamice jak ktoś ma wylatane godziny na timeline flashowym da radę, bo akurat efekty są takie można powiedzieć na styk, by flash uciągnął. Ale jakbym miał wybierać to bym zapakował to do AE, chyba ze ktos slabo zna i musi szybko oddać projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no troche skomplikowanych rzeczy tam jednak jest i one decyduja o jakosci tej animacji. Fajne blury, plynne zblizenia, lekkie zmiany perspektywy, gradientowe maski. Co prawda nie uzywam najnowszej wersji, ale wg mnie flash "spokojnie" to zrobi jedynie cos podobnego, ale takiej jakosci sie nie osiagnie.

to wszystko o czym mowisz flash spokojnie pociagnie, choc nie zaprzecze, ze mnie osobiscie lepiej pracowaloby sie w AE. Jesli ktos nie zna aftera spokojnie zrobi to i we flashu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D Próbowałem tak na szybko coś posklejać. http://www.tocomam.com/projekt.html

Bez dobrych zdjęć, o wysokiej rozdzielczości i dobrego wyczucia nie wychodzi to najlepiej.

Ale myśle, że jak posiedział bym przy tym to można fajne efekty osiągnąć..

 

a co do piosenki to moj iphone powiedzial mi ze to Like Love - timo maas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności