Skocz do zawartości

Wiz: wnętrza


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie pokazywałem, więc rzucam na pożarcie kilka ostatnich obrazków, które miałem okazję wyprodukować. W zasadzie wszystko w trybie roboczym (wizki równolegle z pracą projektanta wnętrz), terminy 1-2 dni na ujęcie.

Plan jest taki, żeby poniższe obrazki dopracować przed wrzuceniem do portfolio, więc czekam krytykę:)

 

kuchnia_p1.jpg

 

kuchnia_p.jpg

 

salon1.jpg

 

salon2.jpg

 

mebel.jpg

Edytowane przez kozioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Wizki mają potencjał. Podoba mi się ich klimat. Brak mi natomiast w nich trochę "połysku" zwłaszcza w salonie. Można by też wpuścić więcej granatowej poświaty wpadającej przez okna która pojawiałaby się również w odbiciach.

W pierwszym ujęciu kuchni kamera prosi się o zdjęcie z sufitu ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jes swietnie z modelingiem, prace maja swoj charakter. Co mi tak nie dokonca pasuje to oswietlenie. Wybrales "zimna biel", po mojemu lebiej pasowalyby barwy cieple, z lekko nasycona zulcia i pomarancza. Teraz np salon wyglada jak oswietlony surowymi swietlowkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty:)

Co do połysku w salonie - taka specyfika projektu, miało być w stylu wiejskiej hiszpanii, miękko i matowo. Może faktycznie trzeba by to trochę ruszyć i będzie wyglądało ciekawiej.

Ujęcie w kuchni rzeczywiście z perspektywy gracza NBA :D Dzięki za zwrócenie uwagi, nie zauważyłem wcześniej.

 

MariushO - rzeczywiście trochę blado-szaro wyszło. Pójdzie do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do salonu wpadnie granatowy kolor z okien to światła sztuczne można podkręcić bardziej w ciepłą barwę. Fajnie się to zmiesza. Tak mi się wydaje :)

W kuchni światła bym nie ruszał bo jest bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności