Skocz do zawartości

Zakup softu Autodesk AutoCAD LT


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

muszę kupić kilka licencji AutoCAD LT. Czy macie sprawdzonych dystrybutorów innych niż Procad? Tam po kilku rozmowach telefonicznych i wymianie maili trafiam na ścianę. Zamiast odpowiedzi na konkretne pytania, np. kiedy będzie dostępna wersja 2012 dostaję mailem bezsensowne foldery czym jest ten soft i super promocyjną ofertę z ceną wyższą niż w zakupie przez ich sklep www. O pomocy w wyborze płatności lesing czy gotówka już nie wspomnę. Obsługa gorsza niż w Mediamarkt.

 

Ah i fajne mają zagrywki informując że tylko przy zakupie subskrypcji jest możliwa instalacja na drugim kompie przenośnym, co jest nie prawdą bo bez subskrypcji gwarantuje to zapis w licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witaj,

 

Ja tak samo jak Pionix skorzystałem z pccpolska.pl bo w procadzie też nie podobała mi się ich obsługa. Właśnie się zastanawiałem czy to ja mam jakieś dziwne szczęście czy nie.. Ale widzę, że jednak nie :)

 

No i cena o niebo lepsza w pccpolska! W ofercie na pewno jeszcze coś taniej będzie.

 

Pozdrawiam,

BiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w http://www.mat.net.pl

Bez problemów.

Ah i fajne mają zagrywki informując że tylko przy zakupie subskrypcji jest możliwa instalacja na drugim kompie przenośnym, co jest nie prawdą bo bez subskrypcji gwarantuje to zapis w licencji.

to nie wymysł procada, bez się nie da.

Edytowane przez peter_muler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak dobrze rozumiem to musisz mieć cada z kluczem sprzętowym, nie wiem czy da się takiego kupić.

 

8. Czy mogę wykonać kopię oprogramowania i użytkować ją na komputerze w domu?

Tak, pod pewnymi warunkami.

Użytkownicy wersji autonomicznych (indywidualnych, ang. standalone) oraz autonomicznych wielostanowiskowych (ang. multi-seat standalone) oprogramowania firmy Autodesk mogą instalować i użytkować JEDNĄ dodatkową kopię oprogramowania na drugim komputerze znajdującym się poza zwykłym miejscem pracy, dla każdej dozwolonej liczby kopii oprogramowania, pod warunkiem, że:

 

(i) taki drugi komputer

 

jest własnością użytkownika (licencjobiorcy) lub jest przez niego wzięty w leasing (a nie innej osoby, jak np. pracownika użytkownika);

NIE jest serwerem;

(ii) dodatkowa kopia Oprogramowania jest wykorzystywana wyłącznie w celu umożliwienia użytkownikowi (lub pracownikowi użytkownika) wykonywania pracy z dala od zwykłego miejsca pracy;

 

(iii) oryginał oraz dodatkowa kopia Oprogramowania są użytkowane wyłącznie przez tę samą osobę i w danym momencie użytkowana jest tylko jedna (1) z kopii oprogramowania; oraz

 

(iv) obie kopie oprogramowanie są zainstalowane i użytkowane wraz z urządzeniem zabezpieczającym, które zostało dostarczone wraz z Oprogramowaniem.

 

12. Co daje możliwość Użytku Domowego (Home Use) przy Subskrypcji?

Opcja Home Use (Użytek Domowy) Subskrypcji pozwala licencjobiorcy zainstalować i użytkować drugą kopię programu w drugiej lokalizacji z dala od ich biura, pod pewnymi warunkami.

 

Użytkownik nie może użytkować oprogramowania w tym samym czasie i w pracy i w domu, oraz - jeśli właścicielem oprogramowania jest pracodawca - użytkownik nie może wykorzystywać kopii zainstalowanej w domu do pracy na własny rachunek.

 

Opcja ta pozwala jednak pracownikom zainstalować licencję na ich osobistych komputerach.

 

Opcja ta może nie być dostępna dla wszystkich programów i wszystkich lokalizacji. Więcej informacji na ten temat oraz kopię dokumentu „Ancillary Service Description for Home Use of Autodesk Software” można uzyskać od autoryzowanego sprzedawcy lub przedstawiciela firmy Autodesk.

 

Uzyskanie Home Use License (Licencji na użytek domowy)

 

Jeżeli Licencja Podstawowa jest licencją autonomiczną , można wykorzystać posiadane nośniki do zainstalowania licencji Home Use produktu.

 

Po zainstalowaniu licencji Home Use należy uzyskać kod autoryzacyjny od firmy Autodesk. Licencje na użytek domowy typu Standalone będą miały ten sam numer seryjny co Licencja Podstawowa, na której bazują.

 

Jeżeli Licencja Podstawowa jest licencją sieciową , należy wypełnić wniosek Home Use License Application i złożyć go do firmy Autodesk.

 

Autodesk przeanalizuje wniosek i dostarczy klientom sieciowym dodatkowy numer seryjny, który może być wykorzystywany przez jednego lub więcej pracowników, w oparciu o liczbę licencji na użytek domowy, których zażądano w przypadku danej licencji sieciowej. Wnioski Home Use License Application dostępne są w Centrum Subskrypcji, od autoryzowanego sprzedawcy lub przedstawiciela firmy Autodesk.

 

Po zainstalowaniu licencji Home Use należy uzyskać kod autoryzacyjny od firmy Autodesk. Licencje na użytek domowy typu Standalone będą miały inny numer seryjny niż Licencja Podstawowa, na której bazują.

 

Autodesk może nie dostarczyć nośników do instalacji licencji Home Use, zaś w przypadku dostarczenia takich nośników może naliczyć dodatkowe opłaty i zastosować inne wymogi. Jeżeli nośniki nie zostały dostarczone, należy wykorzystać istniejące nośniki, w wersji standalone lub network, i zainstalować licencję Home Use jako produkt niezależny lecz skojarzony z Licencją Podstawową.

 

Autodesk zastrzega sobie prawo odrzucenia wniosków o licencję Home Use oraz do modyfikacji, anulowania lub wypowiedzenia licencji Home Use w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia. Wniosek o licencję Home Use powinien zostać skierowany do Managera Kontraktu lub Koordynatora Oprogramowania i licencje te powinny być wykorzystywane wyłącznie za ich wiedzą i zgodą.

Edytowane przez peter_muler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to działa w jakiś magiczny sposób bez klucza sprzętowego.

 

edit:

 

ten punkt w licencji brzmi dokładnie tak:

 

(iii) wszystkie kopie Oprogramowania są zainstalowane i uzyskuje się do nich Dostęp jedynie z urządzeniem zabezpieczającym przed kopiowaniem (jeżeli takowe istnieje), dostarczonym z Oprogramowaniem;

 

na stronie jakoś pominęli ten drobny szczegół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności