Skocz do zawartości

teczka 2D: teli


teli

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dawno nie wrzucałem nic a stara teczka zginęła gdzieś w odmętach tego forum. Jak ktoś to kiedyś określił kiepski ze mnie "socjalny zwierząt". Forum zmieniło nieco formę więc postanowiłem wrzucić kilka prac - ostrzegam, że niektóre to suchary sprzed ok roku - na początek rzucam świeżaka - praca na mini challenga na CGhub

236_max.jpg

 

 

a sam challenge jest tu:

Illustrated 09|| Norse Mythology

 

 

a inne sucharki

575_large.jpg021_max.jpg440_large.jpg153_max.jpg

Edytowane przez teli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

QbisieQ dzięki - nowe pędzle sprawdzam ostanio

ZiN heh no z nim się też pomęczyłem nieco - na szczęście Uriel sypnął pomysłami z pomocą :)

 

mirach, lukasz_lkz od tego suchara nie mogę się uwolnić - mnie to on już nawet średnio się podoba raczej z sentymentu go wrzuciłem :)

 

CUKIERASS gość, który je robił to Edouard Guiton - dlatego Confra miała takie fajne figsy - a przez niego i Paula Bonnera alchemicy nadal stoją u mnie nad biurkiem :D

 

ostatnio:

- szybki szkic ale chyba go pociągnę dalej w kolor i detal

 

2-2.jpg?t=1303837202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły dla oka fanart Spirited Away ;P... świetna baja... żywsze, bardziej nasycone kolory by się w sumie bardziej nadawały, ale może to kwestia monitora

 

W pierwszym facjata i płaskie strefy w rożnych miejscach, np. naramiennik, dłoń w jego lewej ręce... nie wszędzie trafiony i poprawny rimlight, np. we wspomnianej już ręce... dziwnie bo akurat jego prawa gra ;)

 

Smoka calkiem fajnie wykończyłeś patrząc na WiP... także luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - trochę wyjechałem poza ramy konkursu ;p ale fajnie się nad tym pracowało i ciężko było się powstrzymać ;)

 

skłądaja się prace, których nie mogę narazie wrzucać - póki co 2 privy zrobione w wolnym czasie ostatnio

 

1a.jpg

 

team6f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności