Skocz do zawartości

Postać: hunter


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to git. Popracowałbym nad kolanem, no i szyja - przede wszystkim podstawowy kształt powinien być czytelny jako walec, teraz to trochę za bardzo zniekształcona/przedobrzona przez te mięśnie. Ale ogólnie proporcje i anatomia bdb.

 

Napiszę szczerze... ja już baraniałem przy tych mięśniach... Tysiące zdjęć kulturystów przejrzałem... Co kulturysta to inaczej mięśnie rozwinięte.... Znajomi na siłce robili foty dla mnie.... Włókna mięśniowe śniły mi sie po nocach...

 

osobiście jak teraz spojrzalem na pracę, (wypoczetym okiem);

To widzę, że muszę poprawić stopy, przy nich kostki. Przy szyi i obręczy barkowej też przydaloby się poświęcić jeszcze z 2 godzinki.

 

Szmata na jajach slusznie zjechana - tu przyznam się bez bicia - zabraklo mi cierpliwości...

Edytowane przez olafpozoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę szczerze... ja już baraniałem przy tych mięśniach... Tysiące zdjęć kulturystów przejrzałem... Co kulturysta to inaczej mięśnie rozwinięte.... Znajomi na siłce robili foty dla mnie.... Włókna mięśniowe śniły mi sie po nocach... .

 

Mam to samo od pół roku z rysowaniem. Tyle tutaj trudniej, że ... no jednak trudniej kapkę jest.

 

Tak czy siak, jak dla mnie to mięsko miecie i jako referka mięśni nóżek pięknie mi posłuży :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności