Skocz do zawartości

Obiekty3d: Coś na wzór teczki ;]


fletcher

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wkrótce zakończę ten "mały" projekcik. Jeszcze będą małe poprawki w teksturach + tweaki materiału oczka ale to zostawiam sobie już na jutro. Jeśli macie jakiś feedback to śmiało, jutro wieczorem jeszcze do tego będę siadał to może coś uwzględnię 😉Screenshot_216.thumb.jpg.9d2f02d964c8d50e7f99e1c94da23460.jpgScreenshot_215.thumb.jpg.4b1830c8e42671be5a956d13102726c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pro robota- podziwiam za skilla. Jeśli miałbym coś dodać żeby to wyciągnąć na wyższy poziom to: dla mnie trochę całość za brudna (ale to bardziej kwestia gustu), natomiast bym bardziej zróżnicował te elementy ubrudzone od tych mniej ubrudzonych. Większość tych zabrudzeń jest też jakby "jednokierunkowa" i zmiania się na każdej ściance - może to trochę psuje wrażenie. Dodałbym jakieś decale - to zawsze dodaje +1 do zajebistości i wiarygodności. Zrobiłem nieudolny overpaint - może cię zainspiruje do własnych zmian. Pozdrawiam  

Screenshot_216.thumb.jpg.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się łamię nad tym czy nie dodawać na to jakiś decali, jednak chciałem aby to było w miarę wierne oryginałowi a te nie mają żadnych oznaczeń poza małymi niebieskimi trójkącikami, które dzisiaj dodam. Ale też miałem plan aby zrobić kompletnie swój "skin" na to i może tam poszaleje bardziej.
Będzie też wersja czysta ale to sobie zostawiam na koniec. Ta miała być po przejściach, że tak powiem. Co do jednokierunkowości fajnie, że ktoś to wyłapał bo to w sumie trochę zamierzony efekt miał być i wynika on  z designu samego robocika. W grze te rogi mieszają się miejscami podczas rozgrywki. I nie, nie chce tego animować choć fajnie taka animacja wygląda😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykranczowałem chwile i dociągnąłem to do końca, tak jak mówiłem wyżej, w przyszłości prawdopodobnie powstanie wersja customowa a teraz chciałem jako tako trzymać się oryginału.
Zapodaje link do Artstation jak zwykle bo tam można sobie obejrzeć i turntable i sketchfaba bo tu nie potrafię za nic zmusić go do wyświetlenia się poprawnie 😕
https://www.artstation.com/artwork/Xnnme3

spacer.pngspacer.pngspacer.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK pinned this temat
  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności