Skocz do zawartości

Transformers - jak


dizek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałym się dowiedzieć jakie są etapy w tworzeniu transformera ...

 

jeżeli ktoś miał juz z tym stycznośc to byłbym niezwykle uradowany , gdyby się to wiedzą zdobytą podzielił ze mną

 

ja to robie w nastepujacy , mam model robota bez części przedmiotu ktory sie zmienia

 

w nastepnie tworze animacje tego robota i każdą część pociętą tego przedmiotu linkuje z tamtymi aby układały się w spójną całość , tylko że wtedy jest problem ze skalą ... przedmiot jest o wiele większy niż robot..a co za tym idzie ? że uda mi się animować max z 5 osobnych części i wtedy z resztą nie mam już co zrobić i nie mam gdzie je wsadzić ...

 

 

z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Możesz spróbować oszukiwać, nikt nie powiedział, że taki transformers musi być "poprawny fizycznie", przecież części wewnątrz przykładowego tostera mogą się przenikać, nakładać, nikt raczej nie zauważy.

No chyba że ewidentnie godzilla zamieni się w telefon komórkowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało jak Levus napisał o zamianie w telefon komórkowy

A żeby nie robić offtopa. Możesz w necie poszukać tutoriala "making of q7 autobot" Jest to wideotutorial jak zrobić transformersa z audi Q7. Tylko nie wiem, czy będzie Ci pasować, bo to jakiś azjata robił (jeśli dobrze pamiętam) Kiedyś miałem ten tutorial na dysku, ale nic nie rozumiałem i go wyrzuciłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności