Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Niva


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec:). Trochę zmęczył mnie ten model i scena więc postanowiłem zakończyć prace. Być może dałoby się jeszcze trochę pozmieniać ale jestem zadowolony z efektu końcowego.

 

Blender, Gimp, Luxrender

 

niva_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No Łukaszu cieszy mnie to żeś wykończył tę nivke - Ode mnie masz 5 gwiazdeczek za wybór auta :D Jest jeszcze pare rzeczy które bym poprawił tj. ten pył śniegowy lekko bym otoczenie podrasował o jakieś głazy czy coś. Zmieniłbym tez kolor - ten który był na początku był wg. mnie lepszy. Ale nie bede Cie mordował bo dowiedziałem sie że luxrender lubi nęcić ludzi czasami renderów także odpocznij :D ODE MNIE FAJW STARS MEN!!!

 

PS. Będe Sie bawił Twoim renderem:D Jak coś spłodze to Ci na privka wysle, nie bede Ci wątku smiecił:D

 

Pozdrawiam , Karkosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oceny i komentarze, jestem mile zaskoczony:). Kolorek w końcu dałem taki, żeby nieco odciąć samochód od śniegu, nad nasyceniem też się zastanawiałem, czy nie zmniejszyć ale jakoś bardziej pasował mi taki "słoneczny" klimat.

A co do bitwy - w sumie oddałem wcześniejsze finalne ujęcia na czas:), tyle, że nie byłem z nich w pełni zadowolony, no i to były tylko rendery w studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności