Skocz do zawartości

Teczka z różnymi eksperymentami


UVW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym temacie będę pokazywał różne moje obiekty które tworzę w celach treningowych i nie tylko. Z renderingiem nie jest u mnie najlepiej dlatego wszelkie uwagi i opinie będą mile widziane.

Na początek trochę zieleninki

dr3c.png

dr4a.png

rolinka.png

Edytowane przez UVW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na trzecim zdjęciu razi jasna plamka na liściach przez co wszystkie wyglądają identycznie. Zdaję sobie sprawę, że wszystkie liście to jedna i ta sama mapa, ale ten charakterystyczny szczegół sprawia, że jest to wyjątkowo widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, też będę musiał porobić sobie takie modele do wizek. Pierwsze dwa są naprawdę dobre a ostatni ma "słabą" doniczkę i ziemię. :) Ta biała kropka to pikuś. W PS czy co tam używasz zamaluj i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :-). Co do tej plamki to sam się dziwie że wcześniej tego nie zauważyłem.

Model kwiatka był robiony z myślą o testowaniu na nim oświetlenia i materiałów dlatego siatka nie jest zbyt okazała, ale oczywiście ją pokaże.

kwiateksiatka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej przerwie chciałem się podzielić wizualizacją takiego domku nawiązującego do stylu regionalnego. Obrazek liczony mentalray'em, (w 2d dodane tylko niebo). Wszelkie uwagi i spostrzeżenia szczególnie te dotyczące oświetlenia mile widziane.

d1viz2c2blend.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności