Jump to content

Wizjoner

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wizjoner last won the day on October 30 2009

Wizjoner had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Wizjoner

 • Rank
  Member
 1. Takie rzeczy to tylko w Expendables II
 2. Witam. Przepraszam, że piszę nieco nie na temat. Oczywiście podziwiam wspaniały model. Ale mam takie pytanie: Co to jest? Do czego służy ta część zaznaczona w czerwonym okręgu?
 3. Ściągnąłem wersję trialową, ale zakładki z warstwami wcale nie można rozciągnąć, tak samo, jak żadnej innej nie można rozciągnąć, gdy są połączone razem, rozciągają się wszystkie na raz. Jak zakładka jest pomiędzy innymi to nie można jej w ogóle rozciągać, trzeba je wszystkie rozdzielić i dopiero kombinować z rozciąganiem. Wcale nie jest tak, jak w PS o czym pisał Nezumi.
 4. Na trzecim zdjęciu razi jasna plamka na liściach przez co wszystkie wyglądają identycznie. Zdaję sobie sprawę, że wszystkie liście to jedna i ta sama mapa, ale ten charakterystyczny szczegół sprawia, że jest to wyjątkowo widoczne.
 5. Rzuca się w oczy, to chyba jakaś osłona? Siatka zdecydowanie za gęsta.
 6. Sądzę, że gąsienice układają się niezgodnie z rzeczywistością. Mam na myśli dwa miejsca na górze zaraz za pierwszym i przed ostatnim kołem. A tak poza tym to przestrzeń między tymi podwójnymi kołami jezdnymi jest za duża. Oj chyba nie korzystasz zbyt często ze zdjęć czołgu?
 7. A wersji trialowej 501, jak nie było tak nie ma, czekam już kilka miesięcy na możliwość przetestowania najnowszego modo. Nie rozumiem tego rodzaju polityki firmy Luxology, to zachęta do piractwa.
 8. Plany są mojego autorstwa, może komuś się przydadzą. http://rapidshare.com/files/446675786/Plany_Krab.rar http://hotfile.com/dl/102638636/946ad0f/Plany_Krab.rar.html
 9. Można też wykorzystać narzędzie Tack Tool. Pewnie znalazłyby się jeszcze inne sposoby.
 10. Cześć. Nie jest to szczególnie uciążliwy problem, ale nie pojawiają mi się polskie znaki w modo (401) zamiast nich inne, typu "?$!" Czy istnieje na to jakieś rozwiązanie?
 11. Pancerna drezyna Tatra T18 w polskiej wersji. Wrzucam wczesne stadium wip-a, bo potrzebuję motywacji do dalszej pracy, która nie idzie mi najlepiej. To mój drugi projekt w modo. Co ważne chciałbym to oteksturować, przyznam, że w życiu niczego nie teksturowałem, więc proszę o rady na co zwracać uwagę podczas modelowania żeby tekstury ładnie leżały.
 12. Szczegółowe plany lokomotyw parowych i spalinowych oraz innego taboru kolejowego. http://plany.zonk.pl/
 13. Cześć. Ja również modelowałem ten pojazd, ale niestety nie ukończyłem (z lenistwa) Jeśli nie byłeś jeszcze na tej stronie, to TUTAJ jest dużo zdjęć tego pojazdu. Jakbyś mógł pokazuj siatkę w tradycyjny sposób i przy większym zbliżeniu.
 14. Pokład wygląda, jak image mapa rodem z kartonowej wycinanki, ale pewnie się mylę. Jaki soft?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy