Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi R8 studio-UPDATE


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim :)chcialbym wam pokazac kolejny render samochodowy :)tym razem studyjny nad ktorym popracowalem sobie w domu w czasie wolnym:)model oczywiscie z plyty Evermotion ktory notabene ja zrobilem dawno dawno temu:) Enjoy

Soft oczywiście 3ds max + vray i troszke PS

 

audifrontfinish10.jpg

 

 

audir8frontswiatlaedit.png

 

 

audir8backedit.png

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawie się prezentuje, aczkolwiek (IMHO) mógłbyś dać bardziej agresywniejszą prezentację. Mam na myśli - obrócić kamerę, lekko zblurować tyły, tak by przód przykuwał wzrok, jak na lekko agresywny design samochodu (w pozytywnym odbiorem, nie wiem jak to inaczej ująć :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Co to za okrągła plama na przedniej szybie po prawej stronie? Wygląda jak ślad po przyssawce od nawigacji :P

ta plama to nie na przedniej szybie a na tylniej i to odbija sie czesc silnika:) co zrobic tak to juz jest:)........w miedzy czasie poprawilem w ps juz niema plamy:)

Pięknie. Dodał bym tylko lekkie odbicie planu aby nie było tak matowo.

pomysle nad tym poki co chcialem wyrenderowac na matowym podlozu jakos taka koncepja mi pasowala:)

 

Ciekawie się prezentuje, aczkolwiek (IMHO) mógłbyś dać bardziej agresywniejszą prezentację. Mam na myśli - obrócić kamerę, lekko zblurować tyły, tak by przód przykuwał wzrok, jak na lekko agresywny design samochodu (w pozytywnym odbiorem, nie wiem jak to inaczej ująć :P)

 

jak wyzej jeszcze sie pobawie ta scenka moze jakies nowe ujecia pojawia sie pozniej poki co to musi wystarczyc:)

Edytowane przez JOKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak plasti, niestety nie jest to jakość , którą widziałem tutaj jakiś czas temu. Model jest spoko ale studio i render już raczej przeciętny . Myślę, ze w post można by jeszcze wiele wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile refleksy z boku wygladajac calkiem smakowicie o tyle maska i przednia szyba nie wygladaja juz ciekawie, powiedzialbym ze wrecz cienko jak na Ciebie - ot walniety softbox z boku i tyle. Widzialem shot na ktorym sie chyba wzorowales i jak sie przyjrzysz to tam ewidentnie jest gradient (od prawej do lewej, a nie tylko biala plama swiatla), warto to mysle dopracowac bo jest potencjal.

Nie podoba mi sie rowniez styk przedniej szyby z dachem i A-slupkiem, nie widac osadzenia szyby tylko jakby byla wycieta skalpelem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile refleksy z boku wygladajac calkiem smakowicie o tyle maska i przednia szyba nie wygladaja juz ciekawie, powiedzialbym ze wrecz cienko jak na Ciebie - ot walniety softbox z boku i tyle. Widzialem shot na ktorym sie chyba wzorowales i jak sie przyjrzysz to tam ewidentnie jest gradient (od prawej do lewej, a nie tylko biala plama swiatla), warto to mysle dopracowac bo jest potencjal.

Nie podoba mi sie rowniez styk przedniej szyby z dachem i A-slupkiem, nie widac osadzenia szyby tylko jakby byla wycieta skalpelem ;)

 

w sumie niewzorowalem sie na zadnym zdjeciu jesli chodzi o studio tak poprostu sobie sie bawilem :) scenka fakt mozna jeszcze poracowac nad tym odbiciem na przedniej szybie w wolnym czasie zobacze co sie da jeszcze zrobic :)dzieki za komentarz :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności