Jump to content

PCZ

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About PCZ

 • Rank
  Member
 1. Witam, W internecie, czy dla przykładu na turbosquid jest wiele ofert zakupu zestawu tekstur z ludźmi do wizek. To raczej nie są profesjonalne sesje z wynajętymi modelami, lecz wygląda to jak fotki z łapanki na ulicy, które oczywiście są w dobrej jakości, ale zastanawia mnie jak wygląda sprawa z prawami. Czy nie istnieje ryzyko, że ktoś zobaczy się jakimś cudem wklejony w jakąś wizke i czy ma prawo wnieść jakieś roszczenia z tego powodu? A jeżeli ma prawo, to czy do nas? czy do osoby która takie zdjęcia rozpowszechnia odpłatnie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz w tej sprawie.
 2. arturprx2, dał bym niższe światło to na pewno, jest za płasko. Wiele rzeczy jest za bardzo przepalona, na przykład niebo z tyłu. To ujęcie deszczowe bardzo fajnie wyszło.
 3. Gdybyś popracował na oświetleniem to wyszło by o wiele lepiej. Projekt ma potencjał moim zdaniem.
 4. Jest Moc w tych ujęciach. Gratuluję.
 5. Zacznę od tego że budynek bardzo fajnie zaprojektowany z zewnątrz. Na wizualizacjach brakuje trochę życia, mam tu na myśli zasłony dziwnie pozaciągane i widać tam pustkę, może jakieś kwiaty na balkonie, a na ostatnim ujęciu jakieś ludki i auta by się przydały. Na ostatnim ujęciu, niebo zbyt blade. Ale to wszystko drobne szczegóły bo ogólnie bardzo się podoba.
 6. Dziwne te ujęcie. Na drugim ucięty kawałek stadionu (!!!). Poza tym praktycznie identyczne dwa ujęcia. To oficjalne zlecenie? Miałeś w ogóle jakieś plany? pzt?
 7. Ten sam problem mam. Próbowałem wszystkiego i nic :/
 8. Pewnie chcą jakichś zmian w projekcie i myślą robić to na własną rękę. Jeśli im nie udostępnisz to jest prawdopodobne że zgłoszą abyś to ty zrobił, więc możesz zarobić.
 9. Warto kupić cały komplet za 400$. Magnetyczna linia czasu i inne nowe funkcje są bardzo przydatne. Poza tym świetny nowy interfejs.
 10. Perfekcyjna robota. Moim zdaniem należało Ci się 1 miejsce.
 11. Ogólnie bardzo fajnie, wspaniałe projekty. Jedyne co mi się niezbyt podoba to te skoki obrazu w rytm muzyki w reelu. Może niektóre fragmenty we wszystkich animacjach warto by było wolniej pokazać.
 12. Pięknie. Dodał bym tylko lekkie odbicie planu aby nie było tak matowo.
 13. mafida: Mam również takie wrażenie.
 14. Gadżet, zabawka, mało przydatny. Ale chyba nikt, a przynajmniej ja nie spodziewał się cudu.
 15. Były, ale Polak potrafi ;) i po zniżkach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy