Jump to content

Anabell

Members
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Anabell last won the day on December 19 2012

Anabell had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About Anabell

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy tak to ma wyglądać? https://www.youtube.com/watch?v=ExnyOdIVmUk
 2. Anabell

  Włosy w MODO 10.2

  Proponuję popytać tu: http://www.facebook.com/groups/MODOPolandUserGroup Pozdr.
 3. Trochę offtop, ale... patrząc na budżety tych filmów, to żal doopę ściska. Bida. Oglądałem niedawno serialik dokumentalny (Project Greenlight /czy jakoś tak/) o scenarzyście/reżyserze amatorze, który dostał od HBO na jakiś durny filmek 3,5 mln dolarów. To budżet nieosiągalny dla wielu produkcji w Polsce. Nie można się dziwić zatem, że polskie filmy wyglądają, jak wyglądają i szuka się wsparcia za oceanem.
 4. E no, przecież to Orion z Behemotha czyta. Dobry lektor do tych mrocznych klimatów.
 5. Dzięki! A, jak zrobiłeś te nierówności niby skóra/skaj na nausznikach i pałąku? Jakimś narzędziem do sculptu? Bo z tego co widać, to geometria, nie shader.
 6. Wyszło bardzo zacnie! Jednak z renderera modo można coś ładnego wycisnąć. Podzieliłbyś się, jak zrobiłeś nauszniki (czy jak to się nazywa)?
 7. Ależ proszę bardzo. Skoro tak bardzo Ci zależy na uwadze i kciukach w górę, za jakiś czas mogę odgrzać temat.
 8. A, to rozumiem, że z braku czegokolwiek są informacje o PI? :)
 9. Ja myślę sobie, że problem z odbiorem tegoż i innych obrazów leży też w tym, że każda rzecz, która wyjdzie spod igły PI jest traktowana jak wielkie wydarzenie. Nawet trailer do reklamy jest na froncie. Wystarczy spojrzeć na stronę główną max3d - na 10 informacji o jakichś działaniach - w 7 jest mowa o Platigach. Platige tu, Platige tam. To się po prostu zrobiło trochę męczące. Przynajmniej dla mnie, ale myślę, że też dla kilku innych maxowiczów. Poza tym, nie bardzo kumam tłumaczenia Bagginsa. Niby krytykę bierze na klatę i wyciąga jakieś wnioski, ale tak na prawdę mam wrażenie, że ma to wszystko w d... i liczy tylko kliknięcia na jutubie. A, tak na marginesie, to mam w domu dwóch takich, co to dopiero wyszli z gimbazy i jak zapytałem o serię Legendy - ujrzałem znaki zapytania w ich oczach i już wiedziałem, że nie mają pojęcia o czym mówię. Wiem, że to nie jest grupa reprezentatywna, ale jeśli jest więcej takich "zorientowanych", to kto robi te setki milionów klików? Howgh!
 10. Można też tak. Wcześniej jednak trzeba zrobić flatten layer, bo nie da się inaczej wyciąć obiekt z cienia. Ale mnie bardziej chodzi o to, żeby mieć cały cień spod obiektu, a nie tylko ten kawałeczek, który widać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy