Jump to content

Gail

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Gail

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Gail

  Włosy w MODO 10.2

  Hej, Nigdzie tego nie mogę znaleźć i sama na nic nie mogłam wpaść, więc postanowiłam się spytać czy może ktoś wie. Chodzi o zrobienie włosów z poligonów za pomocą krzywych. Czy jest to możliwe w modo? W innych programach po prostu wstawiałam prostokąt z gęstą siatką i dodawałam do niego krzywą która pozwalała mi łatwo zmieniać kształt mesha. Tutaj niestety nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc ;)
 2. Cześć, Czy wie ktoś jak przenosić wagi z jednego obiektu na drugi? Na internecie widzę że robią to przez opcje "bone weight copy", ale w wersji 2.73 nigdzie tego nie widzę.
 3. Patrząc na cenę i specyfikacje też bym wybrała Surface. Nie lubię dodatkowo dopłacać za markę. ;)
 4. Dzięki zbyszko. :) Bardzo wygodne to animowanie w Blenderze tak swoją drogą, niedawno zaczęłam z niego korzystać. :) W porównaniu z DAZ to niebo a ziemia.
 5. 860lacov a próbowałeś do zwykłego, czarnego koloru z odbiciem dodać delikatny szum lub rozmyty szum? Nie wiem czy pomoże, ale pokombinować zawsze warto ;)
 6. Hej, Przydzieliłam modyfikator IK do poszczególnych kości. Jako targetów użyłam prymitywów. Chciałam bym teraz animacje wyeksportować do fbx bez targetów. Jest jakiś sposób na ich wypieczenie lub jakiś inny sposób bez zmieniania animacji?
 7. Ja zainstalowałam darmową wersje, a potem pełną 15 dni za darmo bo nie mogłam uwiezyć. Nasuwa mi się tylko jedno na myśl: "i to wszystko?". Pomysł bardzo dobry, no ale kurcze to ma tylko kilka narzędzi i to same podstawowe. Program do rysunku z pięcioma pędzlami... Chyba zostanę jednak przy moim Inkscape. A tak swoją drogą, jak kogoś interesuje taki program to adobe ma Flash glossary. Jest dużo lepszą wersją Mischief.
 8. Część, czy można jakoś zamrozić wierzchołki tak, aby modyfikatory nie miały na nie wpływu? Mam postać z teksturą na której jest namalowane ubranie i jak włączam subdivide to krawędzie tego stroju są mocno pofalowane. Na siatce obrysowałam sobie ten strój, dlatego zależy mi żeby konkretne punkty się nie ruszały.
 9. W końcu będzie na co iść do kina. Lubie filmy od tego gościa :)
 10. Hej, jak używać project paint? Mam wersję 2.71, wiem że od którejś wersji kompletnie się to zmieniło i nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Konkretnie interesuje mnie malowanie teksturą na warstwach. Z góry dziękuje.
 11. Wygląda fajnie. Mam nadzieje tylko że walki nie będą tak przesadzone jak w dwójce. Szybko przestałam grać przez to. Za to w jedynce bardzo przyjemnie się walczyło. :)
 12. Ja wymienię serial, a dokładnie to anime. Wybiegam ciut poza temat, bo to było tak dobre że każdy kto lubi dramaty powinien to obejrzeć. Anime nazywa się "Elfen Lied". Poza tym też pięknie została wykonana.
 13. Siemen proponowałabym Tobie porobić morphy do tej postaci. Wtedy jest prościutko i gdybyś chciał coś zmienić w przyszłości to mógł byś zrobić to szybko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy