Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Jeden z większych ostatnich projektów nad którym nadal pracujemy w sumie. Stille gotowe, będzie jeszcze animacja. Krytyka mile widziana :)

Projekt: Grupa5 Architekci

3ds max, vRay, PS

 

cam04rc2.png

 

cam04rc1.png

 

cam09rc3.png

 

cam01rc5.png

 

cam0dzrc2.png

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Edited by SWRSC
Link to comment
Share on other sites

Zacznę od tego że budynek bardzo fajnie zaprojektowany z zewnątrz.

 

Na wizualizacjach brakuje trochę życia, mam tu na myśli zasłony dziwnie pozaciągane i widać tam pustkę, może jakieś kwiaty na balkonie, a na ostatnim ujęciu jakieś ludki i auta by się przydały. Na ostatnim ujęciu, niebo zbyt blade. Ale to wszystko drobne szczegóły bo ogólnie bardzo się podoba.

Link to comment
Share on other sites

Tulenie cyca zdecydowanie pomogło;) A tak na poważnie to światło baaardzo fajne. Jak wspominał Artur dodanie świateł od dołu o ile były takowe były w projekcie dodało by uroku. Nie do końca jestem przekonany do kadrów poza ostatnim no i brakuje mi jakiś aut oraz pamperków. Aha i minimalnie zjechał bym z nasyceniem zieleni ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Dobrze zrealizowany projekt. :)

Zgadzam się z jednym z przedmówców, który pisze, że brakuję życia.

Na pierwszych dwóch ujęciach przydało by się coś na balkonach, za oknami, tak żeby zaburzyć ład i wyludnienie (nikt tam nie mieszka).

Jeśli chodzi o ostatnie ujęcie, to dwa samochody i parę osób spacerujących zamknęło by scene.

Co prawda, o ile samochody to prosta sprawa to z ludźmi już trudniej jeśli mieli by być z foto a nie modelem - pozwolenia itd.

Jeszcze odnośnie czwartego obrazka, na pierwszym obrazku masz ładniejszy kolor zieleni (bardziej żółta i saturowana). Tutaj jak dla mnie za niebieska i przez to sztucznie wygląda.

 

pozdrawiam

Marcin P.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za komentarze, jeżeli czas pozwoli na animacji pojawią się zamarkowane wnętrza mieszkalne. Świateł od spodu niestety nie będzie, nie ma ich w projekcie.

Rzucam jeszcze jeden widoczek na pożarcie:

 

cam0dzrc2.png

Link to comment
Share on other sites

A ja tam zawsze wolałem bez ludzików, bardzo przyjemnie i cieplutko, jedyne co to mi się zieleń wysoka jakoś nie widzi, nie wiem czemu; wydaje mi się, że kora jakaś zbyt brązowa jest, szczególnie to widać, według mnie, na czwartym ujęciu, ale mogę się mylić, więc proszę to traktować z przymrużeniem oka. ;)

 

Sz.

Link to comment
Share on other sites

Świetny projekt! Najbardziej spodobała mi się faktura płyt elewacji szczerze mówiąc ale i reszta daje po oczach profesjonalizmem ; )

Większość wygląda bardzo realistycznie, jednak moją uwagę zwróciło odrobinę za wysokie nasycenie zielenią. Znów na dwóch pierwszych ujęciach trawa jest jakoś tak dziwnie jak by nie wiem... "zaczesana" w różne strony, ale to tylko szczegóły.

 

Odnośnie braku ludzi powiem tyle że mi ich tu wcale a wcale nie brakuje, dość tej bakterii oglądam na co dzień a widok kreatywnej i pomysłowej architektury z dobrze rozplanowanym terenem zieleni na którym akurat ludzi nie ma jest czymś rzadszym, a dla oka, przynajmniej mojego ciekawszym ; )

 

Pozdro!

Edited by xhub87
Link to comment
Share on other sites

klientowi się nie podoba. Chce cukierkowości niestety, ale z racji tego, że obecna wersja jest cała przeliczona i złożona (to co widać to print screeny z playera) - po niedzieli udostępnię.

Cukierki włożę do szuflady.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy