Skocz do zawartości

Scenka 3D: Unillumination


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

To co prawda mój pierwszy post na tym forum, jednak od dłuższego czasu śledziłem wydarzenia z nim związane.

 

Zdecydowałem się jednak w końcu Wam zaprezentować pewną scenkę, którą wykonałem jakiś czas temu na cześć Kutsche. Oczywiście za jego pozwoleniem wykonałem replikę modeli + stworzyłem własny "sequel" jego obrazka.

 

 

Mam nadzieję, że się spodoba. Wykonane w Cinema 4D + Vray.

 

1280x720.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z tego co autor pracy pisze, mogłeś już coś podpbnego widzieć.... tak trudno posta przeczytać ... ?

 

co do pracy, bardzo dobrze to wyszło. Kabel naprawde sprawia wrażenie naciągniętego na maxa, świetny modeling i do renderu nie można się przyczepić.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się Wam podoba :) Mam nadzieję coś więcej wsadzić tutaj niebawem. :)

 

@natas: Nic się nie stało :P Widziałem dużo replik pracy Kutsche'go w sieci i zawsze jest ryzyko robiąc coś podobnego do znanej pracy. Jednak kop natchnienia sprawił, że chciałem stworzyć swój sequel do tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thegame: Rzeczywiście masz rację. Przy instalacji występuje "Selfillumination". Swoją drogą wszystkie jego wizki są utrzymane w podobnym stylu i niektóre poniekąd... są równie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności