Skocz do zawartości

Porsche Panamera Turbo S


o_r_z_e_c_h

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Mój pierwszy wip xD z pierwszym moim autkiem nad którym zamierzam posiedzieć na poważnie. Na razie tylko exterior, może kiedyś dorobię interior. Siatka trochę nierównomiernie rozłożona ale zdołam to poprawić. Porady mile widziane ;)render porsche 1.pngrender porsche 3.pngrender porsche 2.pngsiatka porsche 1.jpgsiatka porsche 2.jpgsiatka porsche 3.jpgsiatka porsche 5.jpgsiatka porsche 4.jpg

Edytowane przez o_r_z_e_c_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no dużo gorsze siatki się widywało ;) Ta jest całkiem spoko ale skoro piszesz, że wiesz co jest nie tak z nią to nie ma sensu pisać. z Głównych uwag mogę Ci tylko powiedzieć, że nad kola nie mają dobrego kształtu a rzekłbym nawet, że mają bardzo zły. Przyjrzyj się szczególnie na Twoim drugim screenie to widać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach mały widoczny postęp, ale poprawiłem całą siatkę jak należy i światła na nowo trza będzie robić :/ i lusterka zmieniam.

render porsche test 12.01.05.png

siata interior.jpg

siata exter 1.jpg

siata exter 2.jpg

Jak najlepiej zrobić przy wlewie paliwa, żeby nie zmieniać siatki? Mam taką jak widać i jeszcze modyfikator subsurf.Jak zrobić drzwi? a dokładniej najpierw wnętrze, potem szybe, potem obramowanie?Siata może być (nie patrząc na miejsce przy baku)? Smoth potrzebny jest przy renderze, czy zamiast tego mogę użyć bardziej subsurfa?

Edytowane przez o_r_z_e_c_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności