Skocz do zawartości

scena 3d: korytarz


Baton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne. To jest korytarz szpietalny, bo tak czysto wszedzie? Jeszcze ten bump na scianach za duzy. Co do samego renderingu to w naroznikach miedzy scianami a sufitem babole sa. I jeszcze ta gasnica cos mi nie pasuje (nie wiem czemu), bardzo rzuca sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no calkiem teges, ale pare wad jest, pozwole sobie wymienić: bump, na scianie, - tak jak pisal przedmowca, gasnica.. osamotniona taka biedna :)

i to swiatlo, moze warto by bylo zrezygnowas z czegos? samo okno albo samo sztuczne? bo troche sie nie czyta ;) no i \"babole\", trza je wydlubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszyscy się zawsze czepiają ze \"babole\" w narożnikach... spójrz człowieku na taki korytarz w realu, nigdy nie masz tak ze jest idealnie i ze masz zawsze pięknie wygładzone... w takich zwyklych powieszczeniach tynkowanycvh sa babbole w narożniku, na ścianach... zależy jak światło padnie....

bardzo fajna pracka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to prawda, przydal by sie drewniany uchwyt i ławka - taka gowniana szczebelkowa niewygodna jak to w przychodniach. a moze wyczarojesz jeszcze starą PRL\'owską pielęgniarę z bojnym wąsem? klimacik by sie zrobil całkiem tegesowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten sraczkowaty, realistyczny kolorek;-P

Babole też mi się podobają, jest przynajmniej trochę mniej czysto:-)

 

Najbardziej razi mniej bump i te niesamowite odblaski czerwone od gaśnicy, jakby tam przed chwilą ktoś się na podłodze wykrwawił;-) Dobrze, że to szpital;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przychodnia przypomina mi dzieciństwo ;] Pamiętam właśnie wąsatą pielęgniarkę w bojowym nastroju ;] NO i jeszcze ta ławka... chyba była zrobiona z jakiegoś łużka. Trochę tego brakuje...

Co do wad to

1.bump na ścianie

2.gaśnica... zrób jakoś tak realnie (zdjęcie czy coś)

3.za oknem tak jakby obcy wylądowali

 

Poza tym te babole są cool... syfek jak w realu ;]

Jeszcze tylko miejscami popękana farba i jakbyś chciał zrobić horror to krew na ścianach i ślady ciągnietego ciała na podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadr nieco odcentralnic - przycinajac z lewej ta pusta sciane... Fugi sa za szerokie, kobiety by sobie nogi powyłamywaly na obcasach;) Poza tym troche przytlaczajaco - sufit na 250cm to korytarz szpitalny nie moze byc! Ale podoba mi sie realizm oswietlenia, do tego dobre materialy (oprocz czerwonej farby gasnicy) - Pozytywnie!

 

Hehe kadr sie wali nieco na prawo, ale nie bralbym tego tutaj jako blad - wrecz przeciwnie wyglada to bradziej przekonujaco, jak \"obraz\" naturalnie zarejestrowany przez amatora ;)

 

Pozdrawiam

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okana za bardzo swieci jak dla mnie, a sama butla zabardzo odbija swój czerwony na sciany i podloge... swiatla sa jak z animacji malo w nich realizmu oswietleniowego ....

 

 

I doradzal bym zrobic to bardziej mrocznie , na posadzdzie rac plamy krwi od ostatnich drzwi jak by krwawiace cialo ktosz tam zaciágnol :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności